You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Boş Yere 30 Gün Ban

Boş Yere 30 Gün Ban

Boş Yere 30 Gün Ban
oval mapında adam solamak ıcın terse gırdım ve soladım ondan sonra saga serıten sol serıde atlayan bır kısı 255 kusur hız ıle gıdıyordum frene bastım durmadı ve aralarından gecmeye calıstım ve gecemedım ozurdıledım ve paralarını attım ondan sonra ıse 

Admin Fatıh Abı Senı 3 gun banlıyorum dedı ve bende tamam abı dedım oyundan cıktım sabah oyuna gırdıgımde ıse benı banlamamıs ve sonra Admın Huseyın Geldı ve 30 gun benı banladı banlanalı 4 gun oldu hakkımı ıstıyorum ve admin huseyinden sikayetciyim
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Boş Yere 30 Gün Ban
@HuseyinSoydogan Ben arkadaşın konusunu açıp şikayetimi belirtmiştim zaten ve bu yüzden 30 gün ban yediğini düşünüyordum, Yanlış mı düşünüyorum acaba arkadaş hile kullanımı ve uygunsuz sürüşden dolayı ban yememiş miydi ?
Bunu ilk beğenen sen ol.
RE: Boş Yere 30 Gün Ban
hıle ısmı ver ben ne kullanmısım hıle kullansam o kadar adımın var bırı gorur arac seker veya okadar kısının ıcınde tek sen benı goruyorsun hıle oldugumu okadar kısının yanından gectım fxo ıle tek sen dedın bana sen hılesın dıye senı Allaha Bırakıyorum

Allah Kimsenın Hakkını Yedırmez Ben Senınle Bosa Konusuyorum Hersey Acıga Cıkacak Zaten Bos Yere Senle Tartısıyorum
Son Düzenleme: 10-07-2019, Saat: 16:34, Düzenleyen: baskanhaydar8@gmail.com.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.