Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

ccaw16 ban itirazı.

Konu

#1
İtiraz Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: ccaw16
Nick: ( B A T U )

Olayın Zaman ve Tarihi: Hatırlamıyorum fakat 4-5 gün önce oldu
Mpr / Ekran Görüntüsü: -

Mpr Zamanları: - 
Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler: Bir arkadaşla ovalde kaza yaptık, hasarını karşılamamı söyledi ben de param olmadığı için reddettim fakat arkadaş uzunca bir süre olayı uzattı. Kendimi sakinleştirmeye çalıştım tutmaya çalıştım fakat en sonunda "S*kerim hasarını karşılamıyorum" dediğim an küfür etmemi bekliyormuş gibi ban attılar. Banımın açılmasını istiyorum en azından mute atılabilirdi orada şahsa ait küfür yok.
#2
Merhaba banının kalkmasına fazla birşey kalmamış kaldırıyorum banını

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task