You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ceza Kesilirken Çarptı 10 K Param Gitti.

Ceza Kesilirken Çarptı 10 K Param Gitti.

Yeni Üye
Ceza Kesilirken Çarptı 10 K Param Gitti.
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı:enterenes

Nick:enzEr


Mpr(%100 Olması gerekli):https://yadi.sk/d/NR92mtspcu5d2w

Resim: 

Açıklama(Detaylı)Tongueolis enes ile eğlencesine chase atıyorduk ve beni yakaladı tam cezam kesilirken enzer adlı kullanıcı bana kafa atmış bana sistem ceza kesti 10 k mpr de olay 44:33 den itibaren izlerseniz olay çözülecektir gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı:bero0606

Nick:GM BeratE.
Cruise Yetkilisi
RE: Ceza Kesilirken Çarptı 10 K Param Gitti.
Hatalı olan yalnız Enzer değil sende de hata var yolun ortasında durulur mu öyle ? Sağa çekmen gerekiyordu yolun ortasında ceza mı kesilir öyle saçmalamayın. Arkadan gelen Admin Hüseyin41 de duramıyor enzer olmasa o gelecekti sana çarpacaktı. Hatalı olan oradaki Polis ve sensin yolun ortasında ceza mı kesilir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.