You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

CHASEYE ENGEL OLMA SİRENE BAKMAMA

CHASEYE ENGEL OLMA SİRENE BAKMAMA

Yeni Üye
CHASEYE ENGEL OLMA SİRENE BAKMAMA
Aşağıda ilettiğim mpr'de belirttiğim dakiKaları izleyiniz
-23:05 DAKİKADAN İTİBAREN! 
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı:mertosman571
Nick:‚GM_MERT_57 -

Mpr(%100 Olması gerekli):[b]https://s7.dosya.tc/server18/vt9bx3/siren_kaleye_almamak.mpr.html[/b]
Açıklama(Detaylı):Chase başlamışken zeki arkadaşımız sireni göre göre atlıyor ve sana vurmadım onura vurdum gibi sözler ediyor.Ama orda bende onura vurup bariyere giriyorum.Aracım küçükte olsa hasar alıyor.Chasedeki arkadaşın ise yönü ters tarafata olduğu için hemen basıp gidiyor.Ve ben iki bariyer arasında dönesiye kadar aracım tekrardan hasar (o benlik bir sorun) ceza veyahut uyarı almasını istiyorum teşekkürler.
Şikayet Eden Kişi Bilgileri


mustafa4278
[POLIS]HALİL
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cruise Yetkilisi
RE: CHASEYE ENGEL OLMA SİRENE BAKMAMA
Öncelikle mpr yi 2 farklı açıdan da birden fazla kez izledim şikayet edilen kişi vurduk dan sonra özrünü diliyor. Çarpma esnasında polis'in hiçbir rotu hasar almıyor o anlık sinir ile ileri geri yaparken bariyerlere vurup rotlara hasar aldırıyorsun devamını izledigim de bu çarpma yüzünden kovaladıgın kişinin senden kaçamadıgını ve sen çarpmanın sana verdigi sinir ile saga sola vurmaya devam ettigin için dolayısıyla kovalamacayı kayıp ediyorsun. Yapılacak bir işlem görülmemiştir. Kişi uyarılmıştır. İyi forumlar
[Resim: giphy.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.