You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

ÇOK SAÇMA BİR SEBEPTEN 3 GÜN BAN

ÇOK SAÇMA BİR SEBEPTEN 3 GÜN BAN

Yeni Üye
ÇOK SAÇMA BİR SEBEPTEN 3 GÜN BAN
KARŞI ŞERİTTEN GELEN ARAÇ YAKLAŞIK 200KM GİBİ BİR HIZLI GELİYORDU VE BEN PİTTEN ÇIKARKEN ARABAM KAYDI KARŞI ŞERİDE UÇTUM VE ARACA VURDUM PARA CEZASI GELDİ FAKAT ARDINA BANLANDIM GERÇEK HAYATTA KAZA OLUNCA ALLAH ACABA INSANLARI DÜNYADAN BANLIYORMU????
Yeni Üye
Cvp: ÇOK SAÇMA BİR SEBEPTEN 3 GÜN BAN
ee ben tam olarak anlatamadim galiba? yada siz anlamak istemediniz? bilmiyordum ters yön oldugunu ve yeni başladim para cezasi yerine ban nedir bide o adam 200km ile gidiyordu kesin orda hız sınırı 160km yaptiğiniz çok adaletsiz ve saçma bir şey OYUNDA YENİYİM OGRENDİM LUTFEN BANIMI AÇIN?
Cruise Yetkilisi
RE: ÇOK SAÇMA BİR SEBEPTEN 3 GÜN BAN
Yeni oyuncu olduğun için bu seferlik affediyorum. Bir dahaki seferde böyle olmaz. Banını açacağım.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.