You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

06 Başkent
CRAWL ŞİKAYETİ
Sikayet edilen kisi bilgileri: 

Kullanici adi:  dede2

Nick: CRAWL

MPR: https://s2.dosya.tc/server12/8oov4p/crawl.mpr.html
(Link güvenli)
  Olay 15.15 te başlıyor. 

Aciklama: Crawl adlı oyuncu ben takim arkadasımla beraber suruş yaparken gelip aramiza giriyor. Takım arkadaşıma tampon yapıyor. Sonra önce ona vurup sonrasında da benim kaza yapmama sebep oluyor. Hasarımı ode dememin üzerine "MESAFENİ KORU ABİCİM" deyip hasarımı odemiyor. bana mesafeni koru diyor ama kendisi tampon yapıyor. Sonuçta hasarimi odemedi ve özür dilemedi. Şikayetçiyim. 

Tarih: 11 Şubat 2020Sunucuda düzgünce dururken şikayetre adi gecen CRAWL adlı oyuncu şikayetteki olay hakkında kışkırtma başlatmaya çalısıyor. Discordda kufur ettigimizi savunuyor. Kanıtları varsa atsın. Ayrıca sunucuda beni tehtit ediyor. Numaranı dağıtacağım. Hattini kapatmak zorunda kalacaksın diye cumleler kuruyor. Kimsenin beni tehtit etmeye hakkı yok. Edebimi uslubumu koruyarak kanitlari varsa foruma gitmesini, sikayet etmesini istedim. Bir muddet daha devam ettird . Kanıtlar aşagidadir. https://i.hizliresim.com/gbln3Z.jpg

https://i.hizliresim.com/3g8Nbr.jpg
https://i.hizliresim.com/jAJLlj.jpg

       İyi Forumlar.. 

Şikayet eden kişi bilgileri: 

Kullanici adi: (emrecan0625)
Nick: VORTEX#Emre
[Resim: giphy.gif]
Cruise Yetkilisi
RE: CRAWL ŞİKAYETİ
MPRyi öncesinden izledim. Dediğiniz doğru araya giriyor tampon yapıyor. 2 kişinin arasına girdikten sonra arkadaki öne geçiyor şikayet edilen sürücü (CRAWL) tekrar araya giriyor. En öndeki fren yapınca ona çarpıyor ve arkadakine de kazaya sebebiyet veriyor spin atmasına yol açıyor. Ayrıca sunucudaki oyuncuları tehdit etmesinden dolayı da işlem uygulanacaktır.Emrecan0625 isimli kullanıcıya teşekkür ederim sakinliğini koruyarak daha fazla büyütmeden konu açtığı için.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.