Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Konu

Exclamation #1
Sikayet edilen kisi bilgileri: 

Kullanici adi:  dede2

Nick: CRAWL

MPR: https://s2.dosya.tc/server12/8oov4p/crawl.mpr.html
(Link güvenli)
  Olay 15.15 te başlıyor. 

Aciklama: Crawl adlı oyuncu ben takim arkadasımla beraber suruş yaparken gelip aramiza giriyor. Takım arkadaşıma tampon yapıyor. Sonra önce ona vurup sonrasında da benim kaza yapmama sebep oluyor. Hasarımı ode dememin üzerine "MESAFENİ KORU ABİCİM" deyip hasarımı odemiyor. bana mesafeni koru diyor ama kendisi tampon yapıyor. Sonuçta hasarimi odemedi ve özür dilemedi. Şikayetçiyim. 

Tarih: 11 Şubat 2020Sunucuda düzgünce dururken şikayetre adi gecen CRAWL adlı oyuncu şikayetteki olay hakkında kışkırtma başlatmaya çalısıyor. Discordda kufur ettigimizi savunuyor. Kanıtları varsa atsın. Ayrıca sunucuda beni tehtit ediyor. Numaranı dağıtacağım. Hattini kapatmak zorunda kalacaksın diye cumleler kuruyor. Kimsenin beni tehtit etmeye hakkı yok. Edebimi uslubumu koruyarak kanitlari varsa foruma gitmesini, sikayet etmesini istedim. Bir muddet daha devam ettird . Kanıtlar aşagidadir. https://i.hizliresim.com/gbln3Z.jpg

https://i.hizliresim.com/3g8Nbr.jpg
https://i.hizliresim.com/jAJLlj.jpg

       İyi Forumlar.. 

Şikayet eden kişi bilgileri: 

Kullanici adi: (emrecan0625)
Nick: VORTEX#Emre
#2
MPRyi öncesinden izledim. Dediğiniz doğru araya giriyor tampon yapıyor. 2 kişinin arasına girdikten sonra arkadaki öne geçiyor şikayet edilen sürücü (CRAWL) tekrar araya giriyor. En öndeki fren yapınca ona çarpıyor ve arkadakine de kazaya sebebiyet veriyor spin atmasına yol açıyor. Ayrıca sunucudaki oyuncuları tehdit etmesinden dolayı da işlem uygulanacaktır.Emrecan0625 isimli kullanıcıya teşekkür ederim sakinliğini koruyarak daha fazla büyütmeden konu açtığı için.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task