You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Criuse Sunucusu İstek

Criuse Sunucusu İstek

S'Works
Criuse Sunucusu İstek
Hız sınırlarındaki insiyatifin geri gelmesini istiyoruz çünkü çoğu kişide direksiyon seti olmadığı için tam hız sınırında gidilemeyebiliyor vites ile ayarlamak ise gerçekcilikden çok uzak ve saçma bir şey bu yüzden %10 insiyatifin geri gelmesini istiyoruz.
[Resim: NZgYMP.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Peace Of Mind
Cvp: Criuse Sunucusu İstek
Konu kullanıcıların isteğine açılmıştır. Tekrar böyle birşey isteniliyorsa konuyu takipteyim.
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
(26-01-2018, Saat: 22:23)kdrylmztt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hız sınırlarındaki insiyatifin geri gelmesini istiyoruz çünkü çoğu kişide direksiyon seti olmadığı için tam hız sınırında gidilemeyebiliyor vites ile ayarlamak ise gerçekcilikden çok uzak ve saçma bir şey bu yüzden %10 insiyatifin geri gelmesini istiyoruz.

+1 KATILIYORM BİRAZ HAKSIZLIK OLUYOR GİBİ .
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Oyundan kontroller seçeneklerinden Eksennler/FF 'i seçip , Dönüş eksenine tıklayıp sağ taraftan ''Fare X'' butonunu seçerek (düz yazısı kalacak) , Gaz / Fren Birleşik ise (Yukarıdan gaz fren birleşik yapın) ''Fare Y'' butonunu seçiceksiniz (Düz yazan yere tıklayın, Ters olması lazım)
Bu sayede farenizi ileri itip gaz verebilir , sağ sol yaparak kontrol edebilirsiniz
Bilmeyenler için bir yararım bulunmuştur umarım
Ancak bende %10 İnsiyatifi rica ediyorum Smile
Bunu ilk beğenen sen ol.
S'Works
(26-01-2018, Saat: 23:21)enes4141 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyundan kontroller seçeneklerinden Eksennler/FF 'i seçip , Dönüş eksenine tıklayıp sağ taraftan ''Fare X'' butonunu seçerek (düz yazısı kalacak) , Gaz / Fren Birleşik ise (Yukarıdan gaz fren birleşik yapın) ''Fare Y'' butonunu seçiceksiniz (Düz yazan yere tıklayın, Ters olması lazım)
Bu sayede farenizi ileri itip gaz verebilir , sağ sol yaparak kontrol edebilirsiniz

Evet,oyunda öyle bir kontrol var fakat 3-4 yıldır o halde cruise atıyorum o kadar hakim olmama rağmen insanı yoruyor bir müddet sonra çünkü ibreye bakıyorsun bi andan yola ileri geri gaz olduğundan şeridi taşırma ihtimalin var.
[Resim: NZgYMP.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
(26-01-2018, Saat: 23:35)kdrylmztt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-01-2018, Saat: 23:21)enes4141 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyundan kontroller seçeneklerinden Eksennler/FF 'i seçip , Dönüş eksenine tıklayıp sağ taraftan ''Fare X'' butonunu seçerek (düz yazısı kalacak) , Gaz / Fren Birleşik ise (Yukarıdan gaz fren birleşik yapın) ''Fare Y'' butonunu seçiceksiniz (Düz yazan yere tıklayın, Ters olması lazım)

Evet,oyunda öyle bir kontrol var fakat 3-4 yıldır o halde cruise atıyorum o kadar hakim olmama rağmen insanı yoruyor bir müddet sonra çünkü ibreye bakıyorsun bi andan yola ileri geri gaz olduğundan şeridi taşırma ihtimalin var.
Alışmak gerekiyor işte ilk başlarda oluyor öyle sonradan sıkıntı yaşamıyosun
Bunu ilk beğenen sen ol.
SHADOWN
(26-01-2018, Saat: 22:23)kdrylmztt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hız sınırlarındaki insiyatifin geri gelmesini istiyoruz çünkü çoğu kişide direksiyon seti olmadığı için tam hız sınırında gidilemeyebiliyor vites ile ayarlamak ise gerçekcilikden çok uzak ve saçma bir şey bu yüzden %10 insiyatifin geri gelmesini istiyoruz.

+1 Katılıyorum
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.