You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

CRUİSE BAN İTİRAZI

CRUİSE BAN İTİRAZI

Yeni Üye
CRUİSE BAN İTİRAZI
İtiraz Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı:Ataberk007 
Nick:[POLİS] Ataberk

Olayın Zaman ve Tarihi:01.11.2019 :  20:00
Mpr / Ekran Görüntüsü: https://dosya.co/tfyryiwggklg/ataberk007.mpr.html

Mpr Zamanları:23:20 DEN SONUNA KADAR İZLEYEBİLİRSİNİZ.
Banın Haksız Olduğunu Düşündüğüm Sebepler:POLİS TAGIM TAKILIYDI DOĞAL OLARAK POLİSLİK YAPIYORUM HARİTAYI KONTROL EDİYORDUM KARŞI YOLDAN SÜRÜCÜNÜN SAĞ SOL SAĞ SOL YAPIP SPİN ATTIĞINI GÖRDÜM KOVALAMAYI BAŞLATIP KARŞI YOLA GEÇECEKTİM ARKAMDAN SÜRÜCÜLERİN GELDIGINI GORDUM HİÇBİŞEY YAPAMADIM Docka-Rs
(mert2r) Aracını şeritte tutamayıp bana vurdu arkasındanda Emre Şener (MaraZ) vurdu Docka-Rs Anlamadan dinlemeden otobanda duramazsın diyerek 2Gün banladı. HAKSIZ YERE BANLANDIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM BANIMIN AÇILMASINI ARZ EDİYORUM.   (BANLANDIĞIM SÜRE 2 GÜN AZ BİR SÜRE BEKLERIM FAKAT HAKSIZ YERE BANLANDIM.)
Son Düzenleme: 01-12-2019, Saat: 20:57, Düzenleyen: Ataberk.T.
Cruise Yetkilisi
RE: CRUİSE BAN İTİRAZI
Polis olarak kovalamaca başlattıktan sonra kural ihlali yapabilirsin ama senin yaptığın bir'den fazla kişinin kaza yapmasına sebep oldun. Poliste olsan otobanda duramazsın bu yasak. Zaten cezan 2 gün 2 gün kafa dinle. Ban yeme sebebin uyarılara rağmen polis olmanı öne sürmen. Bir daha böyle bir davranış yapmamanı tavsiye ederim.
Yeni Üye
RE: CRUİSE BAN İTİRAZI
Kovalamacayı başlatıcaktım arkamdakilerle aramda mesafe vardı durunca sistem kovalamaca başlatmak ıcın arkamdakılerın adını gordu başlatamadım kovalamacayı ki zaten şeridimde duruyordum ben durmuyor olsamda Docka-RS bana çarpıcaktı o gidişle şeridinden cıktı çünki
Baş Admin
RE: CRUİSE BAN İTİRAZI
Merhaba Mpr yi izledim otobanda kendi şeridin dahi olsa duramazsın ilerde sağda sanayi girişinin orda beklesen hiçbir sıkıntı olmayacak polis olman da bu durumu değiştirmez polis bile kovalamacaya başlamadan önce bir sivil oyuncudur atılan ban bana göre haksız değildir Konu kapanmıştır.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.