Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

CRUİSE BAN İTİRAZI

Konu

#1
İtiraz Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı:Ataberk007 
Nick:[POLİS] Ataberk

Olayın Zaman ve Tarihi:01.11.2019 :  20:00
Mpr / Ekran Görüntüsü: https://dosya.co/tfyryiwggklg/ataberk007.mpr.html

Mpr Zamanları:23:20 DEN SONUNA KADAR İZLEYEBİLİRSİNİZ.
Banın Haksız Olduğunu Düşündüğüm Sebepler:POLİS TAGIM TAKILIYDI DOĞAL OLARAK POLİSLİK YAPIYORUM HARİTAYI KONTROL EDİYORDUM KARŞI YOLDAN SÜRÜCÜNÜN SAĞ SOL SAĞ SOL YAPIP SPİN ATTIĞINI GÖRDÜM KOVALAMAYI BAŞLATIP KARŞI YOLA GEÇECEKTİM ARKAMDAN SÜRÜCÜLERİN GELDIGINI GORDUM HİÇBİŞEY YAPAMADIM Docka-Rs
(mert2r) Aracını şeritte tutamayıp bana vurdu arkasındanda Emre Şener (MaraZ) vurdu Docka-Rs Anlamadan dinlemeden otobanda duramazsın diyerek 2Gün banladı. HAKSIZ YERE BANLANDIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM BANIMIN AÇILMASINI ARZ EDİYORUM.   (BANLANDIĞIM SÜRE 2 GÜN AZ BİR SÜRE BEKLERIM FAKAT HAKSIZ YERE BANLANDIM.)
Son Düzenleme: 01-12-2019, Saat: 20:57, Düzenleyen: Ataberk.T.
#2
Polis olarak kovalamaca başlattıktan sonra kural ihlali yapabilirsin ama senin yaptığın bir'den fazla kişinin kaza yapmasına sebep oldun. Poliste olsan otobanda duramazsın bu yasak. Zaten cezan 2 gün 2 gün kafa dinle. Ban yeme sebebin uyarılara rağmen polis olmanı öne sürmen. Bir daha böyle bir davranış yapmamanı tavsiye ederim.
#3
Kovalamacayı başlatıcaktım arkamdakilerle aramda mesafe vardı durunca sistem kovalamaca başlatmak ıcın arkamdakılerın adını gordu başlatamadım kovalamacayı ki zaten şeridimde duruyordum ben durmuyor olsamda Docka-RS bana çarpıcaktı o gidişle şeridinden cıktı çünki
#4
Merhaba Mpr yi izledim otobanda kendi şeridin dahi olsa duramazsın ilerde sağda sanayi girişinin orda beklesen hiçbir sıkıntı olmayacak polis olman da bu durumu değiştirmez polis bile kovalamacaya başlamadan önce bir sivil oyuncudur atılan ban bana göre haksız değildir Konu kapanmıştır.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da