You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

cruıse da tartısma

cruıse da tartısma

Yeni Üye
cruıse da tartısma
Şikayet Edilen Kişilerin Bilgileri
Kullanıcı Adı: Razo
Nick: Restovich
Kullanıcı Adı: CAFCAFLI41
Nick: KD#SIERRA 
Mpr: http://s7.dosya.tc/server2/e4txw6/cruise...a.rar.html

Resim: https://i.hizliresim.com/3EjAnj.jpg
Resim: https://hizliresim.com/lOrE6p
Resim: https://hizliresim.com/y0oVOM


Saat 11:45 civarı yaşanan bir olaydır otobanda Kurtarıcı oturumu acık iken KD#Crawl adlı şahsı kurtarırken KD#SIERRA son sürat gelip Restovich adlı kişiye çarpıp ufak bir sürtüşmeden sonra parasını ödemiştir ve ardından bana kusura bakma demiştir. Bunu gören Restovich adlı şahıs bana kusura bakma demiyor bana çarptı dedik den sonra olay başladı KD#SIERRA adlı şahıs atar yapmaya başladık dan sonra olay patladı m-tech'Alperen uyarmasına ragmen bir süre daha devam etti gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim herkese iyi forumlar.

Şikayet Eden Kişi
Kullanıcı Adı: metcan
Nick: Mert
Son Düzenleme: 27-01-2018, Saat: 12:46, Düzenleyen: metcankcs. (Sebep: yanlış yazım)
Peace Of Mind
Cvp: cruıse da tartısma
Server içerisinde yaptıkları tartışmadan dolayı iki tarafada bu uyarı olsun. Tekrarı durumunda gerek para gerekte banlanma işlemi yapılacaktır!

World Sitemiz: http://world.lfsturkey.net/
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.