Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Cruise İçin Sinyal Tuşlarını Değiştirme

Konu

#61
(02-03-2019, Saat: 13:00)Mustafa3509 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bildiğiniz üzere oyunda sinyal tuşları 7-8-9 numara tuşlarına atanmış durumda ve değiştirilemiyor.
Vereceğim bu program ile sinyalleri istediğiniz tuşa atayabilirsiniz. Böylece hem cruisede gerçekçilik oranınınız arttığı için oyun keyfiniz artacak hemde dönüşlerde sinyal vererek kaza riskini azaltabilirsiniz. İyi oyunlar

[Resim: 141810]

Hide Post


guzelmıs Big GrinBig Grin
Cevapla
#65
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:::::::::::::::::::::::::::::::::.........................''''''''''''''''''''''''''''''^^^^^^^^^^^^^^^^^^+++++++++++
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da