Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Cruise Öneri!

Konu

#1
Uzun zamandır cruise oynuyon oyuncuyum gerek bu serverde gerek başka serverlarda fakat hiç birinde aradığımı bulamadım burdaki kurucu ise anlayışlı olup önerimi dikkate alacağını düşünüyorum.
biliyorsunuzki cruise tweak gelse daha hoş olur 90hp bir arabayla 170-180 görmek zor oluyor fakat gercek hayatta 200e kadar cıkılabiliyor bunun sebebi ise lastiklik büyüklükleri genişlikleridir rüzgar direnci ve ergonomik tasarımdır. Bana göre her aracın kendisine özel bir setupu olması lazım ve tweaktan lastik ebatlarını torkunu motor bicimini ayarlamak lazımdır çok daha hoş olabilir güzel olabilir hatta olur yeni bir güzelliklik gelir mesela servera lfsturkey programı adında bir program ile girmek oradan üstümeze kayıtlı aracların tweaklarını secip yüklemek gibi önerimi dikkate almanızı rica ederim
Cevapla
#2
Lastik ebatıyla oynamak saçma olabilirde ancak gerçekteki gibi her araca kendi torkunu vermek çok güzel olur.
[F20A] NECMİ  
Cevapla
#3
Bu sistem kesinlikle çok gerçekçilik katar ama bazı düzenbazların leyhine olabilir fakat şuan mesela handikapı değiştirmeye çalıştığımızda pite attığı gibi tweak ayarlarıyla oynayınca pite atsa güzel olur
Son Düzenleme: 21-03-2020, Saat: 15:54, Düzenleyen: kraliyet20.
Cevapla
#4
onun içinde işte lfsturkeyin kendi servere girme ve özel tweakı olması lazım
Cevapla
#5
Bunu bir zamanlar düşündük fakat araçların sekmesi - malesef beraber olsakta aramızdaki sahtekarlar - uygun program bulunmaması dolayısıyla rafa kaldırıldı. NTO programı ile deneme yapıldı fakat 6u sürümündeki güncellemede program çok fazla değişti. Eskiden 6hda 6ede olduğu gibi rahat oynamalar yapamayarak güçlük çekiyor araçların ayarlanması çok fazla zaman alıyor. Bi yandan emişi ayarlarken bi yandan torkunu ayarlıyoruz bilirsiniz ki gücü artırınca torkta oynama torku değiştirince güçte oynama oluyor güncel programla ayarlanması çok zor. ProTweaka gelince herkesin kilidini açmış olması gerekli (sadece xfg xrg fbm mevcut) bu çözülür fakat hilelerin önüne geçmemiz çok zor.Şuanki sistemde vtec açık kapalı hemen anlaşılıyor devir sekmesinden de ayarını anlayabiliyoruz fakat tweak olduğu zaman hangi aracın ne kadar devrinin sektiğini anlamamız çok güç. Bu nedenle tweak işini beklemeyin o rafa kalkalı çok oldu.
Cevapla
#6
(22-03-2020, Saat: 04:25)hkuzucu06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunu bir zamanlar düşündük fakat araçların sekmesi - malesef beraber olsakta aramızdaki sahtekarlar - uygun program bulunmaması dolayısıyla rafa kaldırıldı. NTO programı ile deneme yapıldı fakat  6u sürümündeki güncellemede program çok fazla değişti. Eskiden 6hda 6ede olduğu gibi rahat oynamalar yapamayarak güçlük çekiyor araçların ayarlanması çok fazla zaman alıyor. Bi yandan emişi ayarlarken bi yandan torkunu ayarlıyoruz bilirsiniz ki gücü artırınca torkta oynama torku değiştirince güçte oynama oluyor güncel programla ayarlanması çok zor. ProTweaka gelince herkesin kilidini açmış olması gerekli (sadece xfg xrg fbm mevcut) bu çözülür fakat hilelerin önüne geçmemiz çok zor.Şuanki sistemde vtec açık kapalı hemen anlaşılıyor devir sekmesinden de ayarını anlayabiliyoruz fakat tweak olduğu zaman hangi aracın ne kadar devrinin sektiğini anlamamız çok güç. Bu nedenle tweak işini beklemeyin o rafa kalkalı çok oldu.
dediğim gibi yeni program yazılması ve o programı oyundaki kullanıcı adımız ve şifremizle girmememiz üstümüzdeki aracların tweakını otomatik bir şekilde kendisi yüklemesi ve herhangi gibi bir vteck artırma vs yasaklı programı acıldığını fark etip engelemesi gibi özellikler eklenirse cok güzel olabilir ayarlanmasının uzun sürebilir demişsiniz bunuda yeni kişiler alım yapılarak çözülebilir
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da