You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Cruise Sunucusu İçin Sistem Önerisi

Yeni Üye
Yarış Takımı Sistemi
Peki Yarış Takımı Sistemi Nedir ?

Cruise serverinde aynı lojistik sistemi gibi bir sistem olması için böyle bir önerim var.

Hızı seven Cruise kullanıcıları hünerlerini ve becerilerini bu sistemde göstermeleri gerektiğini düşünüyorum.İlk 3 Belirli ödüller alabilir bu sayede kendi yarış araçlarını geliştirebilir ve araçlarının parçalarını geliştirmek için puan ve kendi sürücü puanını kazanıp belirli bir lige çıkabilir.

Aramızda bir çok yarışçı olduğunu tahmin ediyorum.

Kısa Kısa Açıklama yapayım 
  • Yarış Takımı Kurulucak(Lojistik gibi bir ücret olabilir)
  • Yarışçılar Alınıcak (Belirli bir arabaya belirli bir sürücü,sürücünün leveli olup her arabayı sürme yetkisi olmayabilir)
  • Yarışlar imkan var ise race portunda yapılabilir.
  • Yarışlar haftasonu belirli bir zamanda olabilir. Hafta içi sürücüler gerekli alıştırmalar ayarlamalar yapabilir.
  • Yarışlar liglere göre örneğin silver 5 tur ,bronz 15 tur , altın 20 tur ,elmas 30 turluk yarışlar olabilir tabiki herşey kolay olmayacak sürücü puanı yarışta hata yapmamanıza ve sıralamanıza bağlı olabilir.  
  • Takımların kendine ve sürücüye özel araç kaplaması olabilir.(kapıda isim,soyisim,yaş,kan grubu,ve bayrak)
  • Yarışlar Canlı Bir Şekilde Youtube veya çeşitli bir sitelerden canlı bir şekilde yorumlayarak sunulabilir.
Ufak Bir Öneri Daha Eklenebilir veya silinebilir fikir çıkabilir.

Yorumlarınızı Bekliyorum...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Peace Of Mind
RE: Cruise Sunucusu İçin Sistem Önerisi
Burada #Rez alıyorum. Benimde önceden buna benzer bir düşüncem vardı. Söz vermiyorum ama göz önünde bulunduracağımdan emin olabilirsin.
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.