You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Cruise sunucusundaki klan sahipleri ve üyeleri bilgilendirme hk.

Cruise sunucusundaki klan sahipleri ve üyeleri bilgilendirme hk.

Peace Of Mind
Cruise sunucusundaki klan sahipleri ve üyeleri bilgilendirme hk.
Merhabalar,
Son zamanlarda dikkat çeken takımlar ve sürekli yeni takımların kurulup üye toplanması ve bizim topluluğumuzu kırmaya çalışan kötü niyetli insanlar yüzünden bir sadakat zinciri kurmaya karar verdik ve bu zincirde sunucumuza sadık oyun oynuyan klanları belirlemek istedik. Klan sahiplerine özel rütbe ve kategori açmaya karar verdik. Klanlarının tanıtımını yapmıyan, Sürekli farklı klan açıp konu paylaşan ve Sunucularımıza zarar vermeye çalışan Vb. Davranışlarda bulunan kişi&(ler) LFSTurkey.NET Sunucularından kalıcı olarak uzaklaştırılacaktır!

Şuanda sunucu içerisinde bir klandaysanız derhal o klandan çıkıp başvuru yapmasını bekleyiniz. İncelemelerimizi yaptıktan sonra buradan: http://www.lfsturkey.net/forum-lfs-klanl...anitimlari klanınızın onaylanıp onaylanmadığına bakınız ve o şekilde oyun içerisinde tag alınız.

Örnek klan tanıtım konusu ve kuralları(herkes şartlara uymak zorunda): http://www.lfsturkey.net/konu-klan-tanit...i-ltn.html
Klan tanıtımının açılacağı bölüm direk link: http://www.lfsturkey.net/newthread.php?fid=108
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Son Düzenleme: 11-01-2019, Saat: 19:41, Düzenleyen: EmirhanPALA.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.