You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

daha 10 saatlik polisim

daha 10 saatlik polisim

Deneme Admin
daha 10 saatlik polisim
2 kere radarda AFK kalmışdım ama 1. cisinde bilmiyodum uyardılar tamam dedim 2.cisi acil işim çıkdı onda uyardılar ve birdaha radarda afk kalmadım  zaten yeni polisim kuralları bilmemem normal bize rehberlik yapacak biride yok kendimi haklı düşünüyorum bütün kuralları biri anlatmış olsaydı haksız olduğumu kabul ederdim ama dediğim gibi daha yeni polisim uyarılardan sonra radarda afk hiç kalmadım hatasız kullanıcı olmaz dimi anlayışınız için teşekkür ederim 

k.adı:bm0
nick LeGaL BM_THX
Son Düzenleme: 27-02-2021, Saat: 15:37, Düzenleyen: LeGaL BM_THX. (Sebep: Ban itiraz)
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
RE: daha 10 saatlik polisim
Oyuncu şuanda banlı olmadığı için konu kilitlenip arşive taşınmıştır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.