You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Dayanışma ve ekip ruhu yarıştı

Dayanışma ve ekip ruhu yarıştı

LT Üye
Dayanışma ve ekip ruhu yarıştı
[Resim: 7808kupa.JPG] ıstanbul Off-Road Kulübü, tüm olumsuz hava koşullarına karşın parkura akın eden off-road’severlere heyecanlı bir yarış sundu. ıSOFF ağır engelleri ekip halinde aşmaya yönelik farklı bir yarış formatı ile hem yarışçılardan hem de seyircilerden tam not aldı. Her biri 2 araç ve 4 ekip üyesinden oluşan takımlar birlikte start alıp, aşılmaz engelleri yardımlaşarak geçerek finişe ulaşmaya çalıştılar.

Best FM’in katkıları ile renklenen Huma Oto Trial Kupası’nın ilk ayağında 2A ve 2B kapı numaraları ile Toyota Hilux ve Toyota FJ70 araçlarla start alan COBROF ekibi toplam 1:14:40 zaman yaparak 1.lik kupasının sahibi oldu. Ahmet Çepni-Selçuk şahin ve Burak Ayvaz-Aren Antil’den oluşan ekip Huma Oto Trial Kupası’nın ilk birincisi oldu.

ıkinciliği 1:54:01’lik dereceleri ile 3A ve 3B kapı no’lu TıMSAH’lar kazandı. Recep Öztürk-Erkan Erkişi ve Özcan Özdemir-Hüseyin Barış’tan oluşan ekip kupaya Toyota Land Cruiser ve Grand Cherokee ile katıldı.

Emirhan Kutlu- Hüseyin Sağbaş ve Uğur Demirci-Ercan Türkeinan’dan oluşan HANIM KÖYLÜLER ekibi Suzuki Samurai ve Jeep CJ5 ile start aldılar. 7A ve 7B kapı numaralı ekip 2:35:56’lık dereceleri ile üçüncülük kupasına sahip oldu.

ıki ayaktan oluşan kupanın 2.ayağı 24 Kasım Pazar günü aynı parkurda organize edilecek.
[Resim: 8169onden1.JPG]
Türkiye'nin LFS deki Resmi Adresi

www.lfsturkey.net


TRacing Team
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.