You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

demoyo ban itirazı

demoyo ban itirazı
Kullanıcı Adı: demoyo
Nick: #Demoyo#

Olayın Zaman ve Tarihi: 20.31.12
Mpr / Ekran Görüntüsü:Yok

Mpr Zamanları:Yok
Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler: ben berat bugra karagoz hesabından banlandım ondan sonra ban itirazı olduğunu bilmedigim için kardeşimin hesabından girip admine durumu anlatmak istedim kullanıcı adı demoyo olan hesaba multi açıldı sunucunun forum kısmını bilmediğimden böyle bir hataya düştüm multinin açılmasını istiyorum lütfen bir düşünün.
Son Düzenleme: 12-04-2019, Saat: 21:59, Düzenleyen: berat bugra karagoz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
RE: demoyo ban itirazı
Sunucumuzda oynayan her oyuncu kurallara hakim olmak zorundadır. Gerekli cevap diğer konuda verilmiştir, bu hesap ile giriş yaparak multi yaptığınız için cezanız iptal edilmeyecektir. Konuyu kilitliyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.