Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Dolandırıcılık işlemi

Konu

Fuat06 14 12 2019 tarihinde benden 25000 lira borç aldı ve sadece2700 ödedi 1hafta müsade verdim üzerinden bir hafta geçmesine rağmen atmadı.hesabına bakıldığında son giriş 14 12 2019 ve arabasıyla birlikte yaklaşık 5 bin lira parası var gereğinin yapılmasını,benim zararımın karşılanmasını arz ederim https://yadi.sk/d/W-uTcab8tJJyjA mpr 1 22 34 de 1 hafta müsade verdiğim yazıyor ve 1 23 08 de tekrarlıyorum 1 23 25 ve 1 23 28  de 1 hafta derseniz öderim diyor
Son Düzenleme: 21-12-2019, Saat: 10:41, Düzenleyen: o.temek.
Merhaba oyuncu sana parasını vermeyeceğini söylememiş ki sen parayı verdiğin tarihten itibaren sunucuya giriş bile yapmamış bunu bir dolandırıcılık olarak görmemiz yanlış olur oyuncunun oyuna girmesini bekleyelim yine de vermezse ilgileniriz.
skor adamla bu tarih için anlaştık haftaya cumartesi atcaksın dedim tamam dedi para gelmedi
ama oyuncu oyuna girmemiş ki versin paranı

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da