You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Dolandırıcılık işlemi.

Dolandırıcılık işlemi.

Yeni Üye
Dolandırıcılık işlemi.
Öncelikle selamlar, doğru kategoriyi bulamadığım için burada açtım.

7.12.2019 16:25:35 tarihinde, kullanıcı adı [b]enolum0618 [/b]olan kişi tarafından yaklaşık olarak 30K kadar dolandırıldım. Bana FXO araç karşılığında aracımla takas yapmak istediğini belirtti, aracım ise E190. Üstüne de 900 TL göndermiştim.

Değeri 1k küsür olan bir araç gönderdi, şase farklıydı ilk attığından. Orada bulunanlar sağ olsun yardımcı oldu ve kişi 150 gün banlandı.

Kişi araç dolandırıcılığından 7.12.2019 17:58:09 tarihinde banlandı, 150 günlüğüne.

Aracımın ve benden alınan ücretin geri verilmesini talep ediyorum. Ki zaten araç gözükmüyor şuan onda, sistem el koydu sanırım. Aracın markası E190, şasesini hatırlamıyorum.
Kullanıcı adım: piseac

Şimdi fark ettim aracı hurdaya satmış sanırım, parası yoktu o gün fakat 259333TL'si görünüyor.
Son Düzenleme: 11-12-2019, Saat: 13:45, Düzenleyen: 123test.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Baş Admin
RE: Dolandırıcılık işlemi.
Merhaba incelemeye göre kullanıcı adı:piseac olan oyuncu AAJDN şasedeki E190 aracı ve 900tl parayı kullanıcı adı: enolum0618 olan oyuncuya göndermiş ve enolum0618 AAJDN şaseli aracı hurdaya satmıştır.

Kullanıcı adı: enolum0618 olan oyuncu da geriye anlaşmada olmayan AAFTN şasedeki V298 aracı gönderip oyundan çıkmış o an aktif olan yetkili arkadaş sunucudan uzaklaştırmış piseac da  AAFTN şaseli aracı kullanıcı adı :kayaboyunegmez. olan oyuncuya 10k ya satmıştır. 
DETAYLI İNCELEME İÇİN @EmirhanPALA ya yönlendiriyorum
Son Düzenleme: 11-12-2019, Saat: 18:38, Düzenleyen: SkorSky.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
(11-12-2019, Saat: 17:59)SkorSky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gerekli incelemeler yapılacaktır

Teşekkür ederim, bekliyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Peace Of Mind
Konu kullanıcı şikayetleri bölümüne taşınmıştır. İncelenmesi için süreç başlatılmıştır.
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Peace Of Mind
piseac kullanıcısının 2.000TL parası hesabından alınmıştır.
AAJDN Şasili aracı teslim edilmiştir.
2.000TL içerisinde bulunanlar
Tutulan, Noter Vergisi, Hurdalık Vergisi ve Dosya masrafıdır.
#Kilit
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Son Düzenleme: 12-12-2019, Saat: 12:23, Düzenleyen: EmirhanPALA.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.