Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Konu

#1
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri:


Kullanıcı adı : bfr12

Nick: BY.[D.K] (paramı çalarken kullandığı nick bu) BY.TheOrdeR(şimdiki nicki bu)

Resim: https://i.hizliresim.com/W7BPVY.png

Şimdi öncelikle dün akşam saat 12 civarın da bfr12 kullanıcı adlı arkadaşla anlaştık 89 kya araba alıcaktım ondan parayı attım attıktan 1-2 dakika sonra arkadaşın interneti kopmuş sanırım oyundan düştü arkadaşlarına sordum ne zaman gelir diye yarına anca gelir dediler. Bugün ise bfr12 kullanıcı adıyla oyuna girmiş fakat ismini değiştirmiştir. Paramı istedim ne parası ? dedi bilmemezlikten gelme dedim anlamıyorum seni falan dedi sonra emire başvurdum diğer arkadaşlarda ne yapmam gerektiğini söyledi forum açtım ve paramın gelmeseini istiyorum.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri: 

Kullanıcı Adı : sefik

Nick : Şefik
Son Düzenleme: 13-05-2018, Saat: 11:50, Düzenleyen: sefik.
#2
KONU ÇÖZÜLMÜŞTÜR . İYİ FORUMLAR
#3
[Resim: 3ErZ4j.png]

bfr12 ilk uyarısını almış bulunmaktadır. Ticaret yaparken bu tür işlemlerde daha çok dikkatli olmanızı öneririz. İyi Forumlar...
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]
Son Düzenleme: 13-05-2018, Saat: 15:21, Düzenleyen: EmirhanPALA.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task