You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Dolandırıcılık
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri:


Kullanıcı adı : bfr12

Nick: BY.[D.K] (paramı çalarken kullandığı nick bu) BY.TheOrdeR(şimdiki nicki bu)

Resim: https://i.hizliresim.com/W7BPVY.png

Şimdi öncelikle dün akşam saat 12 civarın da bfr12 kullanıcı adlı arkadaşla anlaştık 89 kya araba alıcaktım ondan parayı attım attıktan 1-2 dakika sonra arkadaşın interneti kopmuş sanırım oyundan düştü arkadaşlarına sordum ne zaman gelir diye yarına anca gelir dediler. Bugün ise bfr12 kullanıcı adıyla oyuna girmiş fakat ismini değiştirmiştir. Paramı istedim ne parası ? dedi bilmemezlikten gelme dedim anlamıyorum seni falan dedi sonra emire başvurdum diğer arkadaşlarda ne yapmam gerektiğini söyledi forum açtım ve paramın gelmeseini istiyorum.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri: 

Kullanıcı Adı : sefik

Nick : Şefik
Son Düzenleme: 13-05-2018, Saat: 11:50, Düzenleyen: sefik.
Peace Of Mind
RE: Dolandırıcılık
[Resim: 3ErZ4j.png]

bfr12 ilk uyarısını almış bulunmaktadır. Ticaret yaparken bu tür işlemlerde daha çok dikkatli olmanızı öneririz. İyi Forumlar...
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Son Düzenleme: 13-05-2018, Saat: 15:21, Düzenleyen: EmirhanPALA.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.