You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Dolandırılmak
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: dede2
Nick: C R A W L
Mpr: 1  bu mpr de mehmet gündogdu filan diyor ama yalan 2.dk59aniyeden  izleyebilirsiniz [b]https://www.dosya.tc/server26/qjxi45/mpr_crawl.rar.html   2.  29dk20. saniyeden itibaren izeleyebilirsiniz [b][b]https://www.dosya.tc/server26/8tsmew/mpr..._.rar.html[/b][/b][/b]
Resim: https://i.hizliresim.com/MR5nma.jpg      https://i.hizliresim.com/yj87ga.jpg    https://i.hizliresim.com/jAPkZJ.jpg     https://i.hizliresim.com/VB5qdV.jpg
Açıklama: Bu kişi Benden FZ5 İmi istiyor sabah vermiyorum sonra bidaha istiyor parayı 1 hafta içinde ödemek şartıyla 300k birinden alacağım var diyor Sonra o kişinin kadını istiyorum k ad veriyor sistemde öyle bir kişi olmadıgını görüyorum aracım onda +5 verdim aracı ona yollamak için aracım ve 5 k param onda sonra aracı alıyor mesajları kapatıyor Önüne durup mesajı açmasını filan istiyorum oyundan çıkıyor Lütfen 5 k param ve aracımın gelmesini İstiyorum Aracımın Şasesi AAFTP bu arkadaş öncedende vs70 le vtec ayarlarıyla oynuyordu baya vtecli fxo yu geçiyordu.


Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Kral9
Nick: (NRF)Eren
Son Düzenleme: 10-02-2020, Saat: 14:43, Düzenleyen: Kral90.
Cruise Yetkilisi
RE: Dolandırılmak
Dolandırıcılık vakası diye açıldı konu fakat 1 hafta süre istemiş süre dolmadan konu açılmış. 1 hafta dolsun paranı atmazsa konuyu yeniden aç.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.