You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Drift Academy Team
Takımımız, 06.2009 tarihinde kurulmuştur. Kırıcı ve argo kelimelerden uzak, bilinçli ve olgun üyelerden oluşan takımımız, bu güne kadar adını olumsuz konular içine atmamıştır. Bu yolda katı bir disiplin ile devam etmekte, kendinde bu özelliklere sahip olduğunu düşünen kişilerede üyelik için kucak açmaktadır. Adı ile Türk LFS dünyasında %90 tanınma oranı sahip bir takım olmakla birlikte, tecrübeli ve iyimser oyuncuları ile çoğu kişinin gönlünde taht kurmuştur... Takımın şu anki temsilcisi Drift Academy™ WOLF'tur.
Peace Of Mind
Drift Academy Team
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.