Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Drift Academy Team

Konu

#1
Takımımız, 06.2009 tarihinde kurulmuştur. Kırıcı ve argo kelimelerden uzak, bilinçli ve olgun üyelerden oluşan takımımız, bu güne kadar adını olumsuz konular içine atmamıştır. Bu yolda katı bir disiplin ile devam etmekte, kendinde bu özelliklere sahip olduğunu düşünen kişilerede üyelik için kucak açmaktadır. Adı ile Türk LFS dünyasında %90 tanınma oranı sahip bir takım olmakla birlikte, tecrübeli ve iyimser oyuncuları ile çoğu kişinin gönlünde taht kurmuştur... Takımın şu anki temsilcisi Drift Academy™ WOLF'tur.
#2
ınşallah bozulmadan gidersiniz başarılar
#3
Big Grin Big Grin bidaki drift yarışması nezamana
#4
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task