You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ecclestone: Türkiye ve Avusturya 2013'de olmayacak

Ecclestone: Türkiye ve Avusturya 2013'de olmayacak

LT Üye
Ecclestone: Türkiye ve Avusturya 2013'de olmayacak
[Resim: bernieecclestoneabdgp20.jpg]Avusturya gazetesi Kronen Zeitung'a konuşan Ecclestone, "Nurburgring yer almalı, bunu mümkün kılmak için çalışacağız" dedi.

Mali olarak sıkıntı yaşayan Nurburgring yönetimi ile Ecclestone arasındaki görüşmelerin kısa süre içinde Londra'da gerçekleştirileceği belirtiliyor.

Spielberg'deki eski A1-Ring olan Red Bull Ring'in takvime girememe nedeni sorulan Ecclestone, "Çok az otel var. Tek problem bu. Yoksa pist harika. ınsanlar dost canlısı, onlarla çalışmak keyif verici. Ama maalesef bölgede sadece bir kaç otel var" cevabını verdi.

Türkiye Grand Prix'nin geri dönmesine yönelik girişimlere rağmen Ecclestone, sezonun 19 yarış üzerinden geçilebileceğini ifade etmişti.

Red Bull ise girişiminden vazgeçmeyecek görünüyor. Red Bull motor sporları danışmanı Helmut Marko, "Henüz bize resmi bir takvim gelmedi. Bizimle konuşan olmadı" dedi.

Marko, "Sadece 19 yarışlık bir yıl olsa da, birçok şey hayal edebiliyorum. Fakat yorum yapamam, yapmayacağım" şeklinde konuştu.
Türkiye'nin LFS deki Resmi Adresi

www.lfsturkey.net


TRacing Team

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.