You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

EmirhanK Şikayet: Kural İhlali Bilerek Çarpma vs.

Yeni Üye
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: EmirhanTr9
Nick: EmirhanK
Mpr(%100 Olması gerekli): [/url][url=http://s2.dosya.tc/server9/ad92km/em_Tir_kavga.rar.html]http://s2.dosya.tc/server9/ad92km/em_Tir_kavga.rar.html

Açıklama(Detaylı): Öncelikle Pist e çıkış yolunda durmayla başladı düz yolda durdu bende devam eder diye arkasından gidiyordum hep ani frenler yapıp durdu (Mpr: 29:38 den başlıyor.) sonra geri vitese takıp geri geliyor. arkadan ittirdim beklemesin diye ben arkadan ittirdikçe geri gelmeye çalıştı sonra yola çıkıp yolda bekledi. Yola çıkınca bekleyince de kazaya sebebiyet verdi. 35.dakika 50. saniye de tekrar yolda ani frenler yapıyor. 36. dakika 30. saniyede arkama gelip bilerek kornaya basıyor fakat sol şeridim gördüğünüz üzere boş. Ve 36. dakika 47. saniye de ise sollayıp önüme kırıyor.37.dakika 56. saniye de oyundan çıktım ve bana beyinsiz diye hakaret etti. 38.dakika 18.saniye de ise anca kaçarsın diye tartışma sebebi çıkarıyor. Gereğinin Yapılmasını Önemle Rica Ederim Saygılarımla ExpertSlayer78

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: ExpertSlayer78
Nick: ッEmirΉΛΝッ
Son Düzenleme: 20-05-2019, Saat: 18:03, Düzenleyen: Emirhan_Official78.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Baş Admin
RE: EmirhanK Şikayet: Kural İhlali Bilerek Çarpma vs.
Mpr de konuda yazan sürelere bakıldığında hiçbir olay kaza vs hiçbirşey olmamıştır şikayet edilen kişide oyunda yoktur.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Baş Admin
RE: EmirhanK Şikayet: Kural İhlali Bilerek Çarpma vs.
Gerekli işlem yapılmıştır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.