You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Emoş Adlı Arkadaşın Hatası

Emoş Adlı Arkadaşın Hatası

Yeni Üye
Emoş Adlı Arkadaşın Hatası
Şikayet Edilen Kişi bilgileri

Kullanıcı Adı: emirhanaln
Nick : C*•EMOŞ
MPR: https://s5.dosya.tc/server2/s4wkyl/emo_Ts_.mpr.html Dakika 5:15 den itibaren izleyebilirsiniz.
Açıklama: Emoş adlı arkadaş önümde 2 ve ya 3 kere önümde frenliyor zaten fark ettiyseniz orada duvara çarpıyor ve ani yavaşlamalar yapıyor bu durumda bende vuruyorum bu hataları yüzünden duramadığım için ve emoş adlı arkadaş benden lojistik parasını talep ediyor fakat suç o an onda ve belkide lojunu orada duvarlara vurarak kaybetti bunu da bilmiyoruz tabiki ve bana ukela ukela konuşuyor seni banlarım, ve resmen tehdit ediyor beni ödemezsen seni foruma atar banlatırım vs içerikli konuşmalar emri vaki konuşuyor. İşlem yapılmasını talep ediyorum teşekkür ediyorum.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Martews
Nick: M-TeCh' Çağatay
Martews
Son Düzenleme: 09-05-2021, Saat: 18:48, Düzenleyen: Çağatay Demirel.
Cruise Yetkilisi
RE: Emoş Adlı Arkadaşın Hatası
Öncelikle Merhabalar, emirhanaln k.adlı arkadaşın lojunun gitmesi kendi hatası olduğu mpr de bariz belli + olarak konuşma tarzı ve hitaplarıda mpr de gözükmektedir. İşlem Uygulanmıştır. İyi Oyunlar İyi Forumlar.
[Resim: XIdc2W.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.