You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Emreacan kazaya sebebiyet hasar ödememe

Emreacan kazaya sebebiyet hasar ödememe

06 Başkent
RE: Emreacan kazaya sebebiyet hasar ödememe
Değerli oyuncu yiğit. O anda ovalde sürüş yaparken sana çarptım. Hasarı gördüm fakat param ekside olduğu için atmadım. Lakin onun yerine özür dilememek olmaz diye düşünüp pardon floodu attım. Hasar yazılsın veyahut yazılmasın bir özür dahi ortamı yumuşatıp bizi bu kadar uğraştırmazdı.

Şunu unutma ki özür dilemek hiçbir zaman eziklik anlamina gelmez. Aksine özür dilemek erdemliktir.

Teşekkürlerimi sunar, rahatsızlık verdiğim için tekrar tekrar özür dilerim.

Birşeyi daha eklemeyi unutmuşum. Mpr yi izledim de lojistik benim vurmamla düşmüyor. Sen kendin ilerde bariyerlere vuruyosun. Niye bana çamur atıp lojistik parasini bana kilitlemeye çalısıyorsun ?
İzlemesem mpr yi farketmicem yani.
[Resim: giphy.gif]
Son Düzenleme: 26-04-2020, Saat: 00:25, Düzenleyen: emrecanxx.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
ben bunlardan bıktım kardeş çoğu kişi geliyor vuruyor eksideyim diye parada atmıyor benim şu ana kadar 30k zararım var ? 500 500 500 toplarsan kimsede ödemez tanıdık dersin öde desen laf yapar evet doğru diyorsun loj senin vurmanla düşmedi ama sen vurunca -dayanıklığı baya düşmüştü benım hasarımı ödeyin ben bıktım usandım gelen gecen vuruyor öde diyincide avrat gibi trip atıyor
Son Düzenleme: 26-04-2020, Saat: 02:16, Düzenleyen: YigitD.
Bunu ilk beğenen sen ol.
06 Başkent
Ben seni insan yerine koyup özür diledim. Yukarıda tatlı bir dille izah ettim. Bu lafları bana değil, vurduktan sonra bi kelime etmekten kaçanlara söyleyeceksin. Biraz olgun olun. Bu kadar basit olmayin.Aramızda halledelim derken kendimizi forumda buluyoruz.
Son Düzenleme: 26-04-2020, Saat: 05:05, Düzenleyen: emrecanxx.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
dediklerim bir bir cıkıyor para ekside falan değil paramı atsaydın ben foruma atmazdım sana kac kere sordum paramı at diye fakat sen atmadın
Bunu ilk beğenen sen ol.
06 Başkent
Güzel kardeşim ne saçmalıyosun sen param -3470. Sana ben daha laf anlatamayacagım. Çagır bi yetkili gelsin baksın daha fazla uzamasın.özür dilemek yeterli oluyor kardeşim. Önce sen bunu öğren sonra gel burda bana anlat derdini.
Son Düzenleme: 26-04-2020, Saat: 15:24, Düzenleyen: emrecanxx.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
gerekli uyarılar yapılacaktır herhangi bi ceza söz konusu değildir .
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.