You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Özel Üye
EMREKYN DRİFT
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri /// M EMRE - 

Kullanıcı Adı: emrekyn47
Nick: /// M EMRE - 
Mpr(%100 Olması gerekli): http://s7.dosya.tc/server11/5zujks/emrekyn.rar.html  -- Dakika 1.22.40
Resim: MPR'de herşey mevcut
0Açıklama(Detaylı): takım olarak gazlamaya çıktığımız ovalde ki zaten MPR'de Emre adlı arkadaş sürekli ovalde drift atmaya çalışıyor , bu trafiği tehlikeye atmaktan başka birşey değildir.arkasında yaklaşık 5 kişinin olmasına rağmen aracı savurmaya başlıyor ki GM ALİ.A hızını 240'dan 160'lara kadar düşürüyor kazaya önlem olması için, Ama Emre adlı arkadaş YİNE bakın altını çiziyorum YİNE drift atmaya çalışarak aracını savuruyor ama bir hüsran ile duvara vurup pit atmıyor ardından 4-5 kişi kaza yapıyoruz bizden ne bir özür dileniyor ne bir hasar karşılanıyor sadece chat'e atılan bir "Smile" var dalga geçilir gibi.Bu arkadaşın yaptığı kabul edilebilecek birşey değildir zaten MPR'nin tamamında mevcut kendisinin sürekli drift atmaya çalıştığı ve KAZALARA sebebiyet verdiği.Gereğinin yapılmasını arz ederim

Şikayet Eden Kişi Bilgileri DOCKAxSpector

Kullanıcı Adı: spectorrs
Nick: DOCKAxSpector
Özel Üye
Cvp: EMREKYN DRİFT
Öncelikle belirtmek isterim burası bir Cruise sunucusu ve drift atan oyuncuların öncelikle diğer oyuncuların sürüşünü bozmamaya dikkat etmesi gerekir. Drift atmanın cezasını sunucumuzda Polislerin vermesi gerektiğini düşündüğümüz için yöneticiler olarak bu oyuncuları oyun içerisinde gördüğümüz zaman biz işlem yapmıyoruz fakat olay diğer oyuncuların huzurunu bozmaya doğru gittiğinde ( Kavşakta dönerek yolun akışını bozmak, arkasında ilerleyen oyuncunun önünde sürekli drift atarak geçebileceği bir yol bırakmamak, bağlantı yollarında 0 çizerek yolun akışını engellemek vb. ) biz devreye giriyoruz ve işlem uyguluyoruz.
Olayın özeti burası bir cruise sunucusu drift atarken yada 0 çizerken diğer oyuncuların sürüşünü kesinlikle bozmak/engellemek gibi bir hakkınız yok.

Arkadaş hakkında gerekli işlem yapılmıştır iyi oyunlar.
[Resim: P1BYE5.png]

  
Son Düzenleme: 15-12-2018, Saat: 06:38, Düzenleyen: AykutK.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.