You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

ERDEMPRO5454 Vtec ile oynama

Yeni Üye
Son Düzenleme: 09-04-2021, Saat: 18:12, Düzenleyen: YuksL.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: ERDEMPRO5454 Vtec ile oynama
benimde bu arkadaş ile ilgili şikayetim var 2 3 gündür oyuna gelip vtec açan kişilere vtec neden yükselttin kıs vteci falan diyor amacını bilmiyorum ama şikayetim bilip bilmeden konu açıyor ben zaten 22 66 vtec açmıştım uyarımı aldım sonra 20 yaptım hayla bana vtec kıs diyor gereğinin yapılmasını dilerim.

ve 270 basıyor derken ben normal tek kişilikte ovalde bastım 20 66  vtecti serverde bastığımı nereden biliyor?
Son Düzenleme: 09-04-2021, Saat: 19:50, Düzenleyen: Erdem54erdem.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
(09-04-2021, Saat: 19:49)Erdem54erdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benimde bu arkadaş ile ilgili şikayetim var 2 3 gündür oyuna gelip vtec açan kişilere vtec neden yükselttin kıs vteci falan diyor amacını bilmiyorum ama şikayetim bilip bilmeden konu açıyor ben zaten 22 66 vtec açmıştım uyarımı aldım sonra 20 yaptım hayla bana vtec kıs diyor gereğinin yapılmasını dilerim.

ve 270 basıyor derken ben normal tek kişilikte ovalde bastım 20 66  vtecti serverde bastığımı nereden biliyor?

Ben kanıtsız bu adam vtec ile oynamış demiyorum mpryi izlediğinde zaten kendinde anlayacaksın. Lag olsa araba seker ibre gene öyle sekmez ? Altındaki 3 handi fxo rb4 olsa tamam rb4 normal vtecle sekiyor ama gelipte burada şikayet konusunun altına bunu yazman ayrı trajikomik.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
ciddi işlerden anlamıyorsan sana komik gelebilir ama zaten ben 22 66 yaptım ve uyarı aldım bu konu ile ilgili ve bir adminde sana dedi 2 3 gündür oyunda olan herkese vtec yükselttin fln diyosun dedi ben şunu anlamıyorum admin beni zaten uyardı sana dedi ve foruma konu açma uyarı aldı erdem dedi neden açıyosun ki?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
(10-04-2021, Saat: 14:39)Erdem54erdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ciddi işlerden anlamıyorsan sana komik gelebilir ama zaten ben 22 66 yaptım ve uyarı aldım bu konu ile ilgili ve bir adminde sana dedi 2 3 gündür oyunda olan herkese vtec yükselttin fln diyosun dedi ben şunu anlamıyorum admin beni zaten uyardı sana dedi ve foruma konu açma uyarı aldı erdem dedi neden açıyosun ki?

Bende diyorum ki sen zaten önceden [F20A] Bekir tarafından uyarıldın gene açtın fakat Bekir bir daha açarsan 30k ceza alacağını söylemişti. Zaten 1 kere uyarı alıp oyundan atılmışsın bir kez daha tekrarlarsan 30k ceza kesileceği söylenmiş. Bence boşuna kaçmaya çalışma.
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
Şikayet edilen kişi başka bir sebepten uzaklaştırma cezası almıştır iyi forumlar.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.