You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

evet arkadaşlar bugunku 3 konu başlığımla beraberim

evet arkadaşlar bugunku 3 konu başlığımla beraberim

Yeni Üye
evet arkadaşlar bugunku 3 konu başlığımla beraberim
itaraz eden kişi :

kullanıcı adı : BEDEL

nick : WRCKAAN 
Selamın aleykum arkadaşlar tekrardan sizinle beraberim yaklaşık bi 10 dk önce bi konu paylaşmıştım sizle o konu neticesinden benim banı kaldırma kararını almak için bana haber verildi ben bekledim ve aradan yarım saat geçmesine ramen kalkmadı bende beni banlayan admine söyledim ve hakkımı savunduğum için 3 günlük banım 10 güne çıktı tekrar görüşür müyüz bilmiyorum ama allaha emanet olun adminler böyle kafalarına göre kişileri banlamaması gerek bunlar için onlara güzel eğitim verilmesi gerek .


banımı kaldırmanızı arz ederim .


kanıt : https://www.hizliresim.com/8ggascz
Cruise Yetkilisi
evet arkadaşlar bugunku 3 konu başlığımla beraberim
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
[Resim: 9b4caa0cc447a9ac3dd740cd3c8d0720.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.