You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

fazla banlandığımı düşünüyorum hatta gereksiz öbürlerine göre

Yeni Üye
Kullanıcı Adı: sametaga38

Nick:[A.S.T]Şahin

Olayın Tarihi: 31/01/2020

gercekleşen saat aralığı :15.00-15.30

mpr veya ss bulamadığım için arkadaşım neden banlandığımı soruyor ve cevap bu oluyor:https://yadi.sk/i/48E4IGhKnPCJfg

benden sonra bir kişi daha küfürden banlanıyor faka 4 gün ettiği küfürde burda:https://yadi.sk/i/y6lOUJlcaAdwQA
ben normalde arakdaşımla sw de küfürleşmedim fakat bu gün aramızda bişilik vardı spector adlı nick babamın ismini sordu be söyledim sonra semih dediki patavatsız derler bende karşılık olarak herkesten şimdiden özür dilerim 31 ci engin gibi saydım ama anne karıştırmadım asla işin içine semih adlı kişi anne karıştırınca ban yedik ikimizde fakat ben etmemiştim ğereğinin yapılmasını arz ederim saygılarımlar Sad
Son Düzenleme: 31-01-2020, Saat: 16:16, Düzenleyen: sametaga38.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
RE: fazla banlandığımı düşünüyorum hatta gereksiz öbürlerine göre
Başkasının yediği ceza ile sizinkinin illa aynı olmasına gerek yok. Ban yediğiniz sebepler farklı zaten. world.lfsturkey.net/banlist.php
Konuyu MertK. değerlendirecektir iyi günler dilerim.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cruise Yetkilisi
RE: fazla banlandığımı düşünüyorum hatta gereksiz öbürlerine göre
ban cezan para cezasına çevrilmiştir.
[Resim: giphy.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.