You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ferrari: "Alonso şampiyonluk Konusunda Hâlâ ıyimser"

Ferrari: "Alonso şampiyonluk Konusunda Hâlâ ıyimser"

LT Üye
Ferrari: "Alonso şampiyonluk Konusunda Hâlâ ıyimser"
ıspanyol pilot, yarışın ilk turunda ikinci virajda Sebastian Vettel'in aracına arkadan temas etmiş ve kanadına hasar vermişti. Daha sonra Ferrari, taktiksel olarak ön kanadı hemen o turda değiştirmek istemedi ama kanat fazla dayanamayınca Alonso kaza yaparak damalı bayrağı göremedi.

Yarıştan sonra Alonso'nun tur hali sorulan Domenicali: "Fernando 0 puan aldığı için mutlu değil. Ama olumlu bakıyor ve geleceği dört gözle bekliyor. Çünkü elinde bir şeyler yapacak donanım olduğunu biliyor."

"şampiyona çok uzun. Sakin kalıp elinizden gelenin en iyisini yağmak önemli."

"Gelişim açısından herkes gibi biz de aracı geliştirmeye çalışacağız. Her yarış için hedef bu"

şu anda Red Bull'un en hızlı araç olduğu söylenirken Domenicali, kendi takımının da ön gruptaki mücadele içinde olacağına inanıyor.

Ferrari'nin güç sırasında şu anda nerede olduğu sorusuna Domenicali: "Nere olduğunu bilmiyorum ama kesinlikle liderler arasında."

"Aracımız belli pistlerde daha iyi performans gösterecek. şu anda en güçlü Red Bull görünüyor. Bakalım"

"Mercedes ve Lotus çok rekabetçi görüntüde ama şüphesiz biz de orada olacağız" 
TRF1.com
Son Düzenleme: 26-03-2013, Saat: 11:22, Düzenleyen: Fatikngage.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.