You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Forum Şikayet Sistemi | LTN

Forum Şikayet Sistemi | LTN

Peace Of Mind
Forum Şikayet Sistemi | LTN
Merhaba Arkadaşlar Bilenler Bilir Bilmeyenler Şimdi Öğrenir Forumumuzda Forum Şikayet Sistemi Adında Bir Sistem Bulunmaktadır. Bu Sistemin Amacı Forumda Flood Yapılınca Hakaret Edilince veya Forum Kuralları İhlal Edilince Üyelerin O İhlali Yöneticilere Bildirmesini Sağlar.

Yöneticiye Nasıl Bildirilir ?

Öncelikle Mesajları 3 Yerdekileride Bildirebilirsiniz.
Bunlar ;
  • Her Hangi Bir Konudaki Mesajı
    Size Gelen Özel Mesajı
    Duvarınıza Yazılan Özel Mesajı


Kod:
Şikayet Raporlarınızın Değerlendirilmesi Hakkında Açıklama

1. Şikayet butonlarıyla forum yönetimine bildirdiğiniz şikayetleriniz; tarih ,saat sıralamasına göre şikayet odasında sıralanır.

2. Şikayetler, zaman sıralamasına göre değerlendirilir.Yani, eski şikayetlerden güncel şikayetlere doğru tek tek tüm şikayetler incelenir ve değerlendirmeye alınır.

3. Forumumuzun kullandığı birçok cezalandırma ,uyarma yöntemi vardır. Yani, bir üye banlanmadı diye ceza almadığı anlamına gelmesin sizler için. Şikayet için uygulanacak cezai işlem her yönetici için aynıdır; yani yöneticilerin keyfi kararına göre değildir..

4. Bölüm ve forum kurallarında taviz verilmeyecek aykırı davranışların cezası, forumdan süreli/süresiz uzaklaştırmadır. Yani ben neden uyarı almadım direk banlandım diyorsanız bu maddeyi göz önünde bulundurunuz.

5. Şikayet etmeksizin konu içinde aykırı durumlara atıp tutan ; mesaj sahibine hakaret ,küfür eden kişiler haklı olsalar dahi forumdan uzaklaştırma cezası alabilirler.Çünkü forumda dünya kadar konu ve mesaj var ,nerde ne yazıldığını LFSTurkey Yönetiminin bilmesi imkansız. Şikayetinizi bildirin, konuda hiç o mesaja yönelik bir tepkide bulunmayınız ,kendinizi haklıyken haksız durumuna düşürmemeye dikkat ediniz.. Gerekenler Forum yönetimi tarafından yapılacaktır.

6. Ben şikayet butonuna bastım ama şikayetimle ilgilenilmedi gibisinden düşüncelere kapılmayınız.Çünkü :

* Yöneticiler forumda online olmayabilirler,
* Online yöneticiler meşgul olabilirler ,
* Sizin şikayetinizden önce bildirilen şikayetlerle ilgilenildiğinden sizin şikayetinize sıra gelmemiş olabilir.

Bu konuda lütfen sabırlı ve duyarlı olunuz, mutlaka şikayetinizle ilgilenilecektir..

7. Gelen raporlarda yazılan ban talepleri kesinlikle dikkate alınmamaktadır. Şikayet söz konusu olan konu baştan aşağı incelenir ,sataşma ,tahrik etme,kışkırtma sonucu oluşan olumsuz durumlardan suçlu olan taraf, kışkırtan kişidir.Olumsuz davranışı sergileyen kişiye de uyarı verilerek, bu durumlarda yapması gerekenler ö.m ile bildirilir.

8. Şikayet raporlarında saygısızca, hakaret dolu söylemler kesinlikle yasaktır. Bu türden rapor bildiren kullanıcılar forumdan uzaklaştırılmaktadır.

9. LFSTurkey yönetimi kesinlikle tarafsızdır. Bu tarafsızlığa gölge düşürmek isteyenler ve asılsız bilgilerle ulu orta mesajlar yazarak kendine yandaş toplamaya çalışıp yönetimi eleştirenlere asla izin verilmez.
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Son Düzenleme: 29-10-2019, Saat: 13:15, Düzenleyen: EmirhanPALA.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.