You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Özel Üye
Forum ve Blog hk.
Herkese Merhaba,

Bir süredir kapalı olan forumumuz bugün itibariyle yeniden aktif edilmiştir. Bununla birlikte ufak tefek bir kaç değişikliğe gitmiş bulunmaktayız.
Artık LfsTurkey'e ait bir forumumuzun olmasının yanı sıra birde blog sitemiz bulunmakta. Bundan sonra modeller ekibimiz yapmış olduğu çalışmaları ve sunucularımızın geçmişten bugüne tüm modifikasyon birikimlerini forum sitemizde değil blog sitemizde paylaşacaklar. Blog sitemiz sadece araç yama/mod'larına ait olacak.
Aynı zamanda bu işte yeteneği, bilgisi birikimi, tecrübesi olan modeller ekibimizle organize çalışabilecek mod çalışmalarına ilgi duyan arkadaşlarımız bu ekibe katılmak için tarafıma başvuruda bulunabilir.

FORUM SİTEMİZ: forum.lfsturkey.net
BLOG SİTEMİZ: lfsturkey.net

O zaman yeniden iyi forumlar LfsTurkey halkı!
[Resim: P1BYE5.png]

  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.