You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

furkan53521 Saygısızlık,Tahrik,Siren

furkan53521 Saygısızlık,Tahrik,Siren

S'Works
furkan53521 Saygısızlık,Tahrik,Siren
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: furkan53521
Nick: Furkann
Mpr(%100 Olması gerekli): Siren Kuralı:6.09 Saygısızlık:16:20     https://s2.dosya.tc/server9/p4j6g4/furkan3534.rar.html
Resim: https://i.hizliresim.com/7BPMqL.jpg  https://i.hizliresim.com/gPyZq0.jpg https://i.hizliresim.com/Z5J7Zo.jpg https://i.hizliresim.com/od9rjR.jpg https://i.hizliresim.com/VQ6v0j.jpg https://i.hizliresim.com/nb2LRB.jpg
Açıklama(Detaylı): Furkan adlı kişi hiç bir alakası olmayan bir konuya dahil olarak sen buna ceza kesemezsin,bunu yapamazsın şunu yapamazsın diyip diğer kişiye foruma konu aç diyip ardından benim bunun üzerine şikayetlerinizi foruma iletin,zaten polis cezalarını ben düzenliyorum dedikten sonra ''Bebeleri polis yapmış'' gibi saygısızlık ve tahrik içeren cümleleriyle durmadan tarafıma söylendi ben bunun üzerine onun tahriklerine aldırış etmeden terbiyemi bozmadan konuşmaya devam ettim,ama hakaretlerini devam ettirdi.Bu olayı uzatmadan kapattım ve 1 saat sonra bir arkadaşıma oyundan bir şeyler söyledim,onunla alakası olmayan bir şey ve yazdığım şeylere tahrik edici cümleler kurup beni tahrik etmeye çalışmaya devam etti,bu olaya cruise yetkililerinden Hüseyin şahit olmuştur.Ben LTN sunucularında görev alan bir yetkiliyim hem polislik üzerine hemde yarış sunucusunda yetkiliyim,bu da benim bu sunucuya hizmet ettiğimi gösterir burda bana yapılan saygısızlık,cruise yetkililerine yapılmış sayılır.

Polis sirenine aldırış etmediği görüntüler ise 6:09 dan itibaren başlıyor beni gördüğü halde önümde tam gaz gidip kaza yaptırıp beni kovalamacadan saf dışı hale getiriyor.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: AUB51
Nick: S Works Kadir-Polis Kadir
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]
Baş Admin
RE: furkan53521 Saygısızlık,Tahrik,Siren
Konuyu inceledim gerekli işlem oyun içerisinde yetkili tarafından yapılmış
Konu kilit

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.