You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

gameking123 ters+kazaya sebebiyet+hasar ödememe

gameking123 ters+kazaya sebebiyet+hasar ödememe

LT Üye
gameking123 ters+kazaya sebebiyet+hasar ödememe
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: gameking123
Nick: GTR&£Rswald

Mpr(%100 Olması gerekli):https://www.dosya.tc/server32/mxbtsy/gam...s.mpr.html

Resim: 
1- https://www.dosya.tc/server32/mxbtsy/alinti_1.JPG.html
2- https://www.dosya.tc/server32/mxbtsy/d2.JPG.html
3- https://www.dosya.tc/server32/mxbtsy/d1.JPG.html

Açıklama(Detaylı): 1:53:57.33 yolumda gidiyorum ve o sıra da mesaj yazıyorum chat'e. Ve o sırada ''gameking123'' k.adlı arkadaş tersten geliyor. Ve mesaj yazdığım için duramayıp çarpışıyoruz. Sonrasında arkadaş hasarı ödemiyor ve ''oğlumlu'' şekilde hitap şekilleri ile benle konuşuyor ve arkadaşı uyardığım halde devam ediyor. Hasarı ödemiyor ve yoluna devam ediyor. Sonrasında tersten geldiği halde bana amacın ne vs yazıyor. 
Kısaca arkadaş tersten geliyor vuruyor ve hasarını ödemiyor. Oyundaki bekir admine yazıyorum "arkadaş'a gerekli işlemleri uygularmısın'' diye uygulamam için bir sebep yok yazdı. 
''gameking123'' Arkadaş kaza sonrasının bir süre sonrasında hasarı attı ama olay geçtikten sonra hasarı karşılamanın bir anlamı yoktur. 
Arkadaş'a gerekli işlemlerin yapılmasını rica ediyorum. Mesaj yerlerinin ss lerini resim şeklinde bırakıyorum.
 
Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: mertosman571
Nick:GM±Mert_57 
Son Düzenleme: 08-12-2020, Saat: 15:47, Düzenleyen: mertosman571.
Cruise Yetkilisi
RE: gameking123 ters+kazaya sebebiyet+hasar ödememe
''gameking123'' Arkadaş kaza sonrasının bir süre sonrasında hasarı attı ama olay geçtikten sonra hasarı karşılamanın bir anlamı yoktur. Böyle saçma bir şikayet sebebi olamaz yapılacak bir işlem bulunmamıştır.
[Resim: giphy.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.