You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Genç bir adam olarak , ileride işsiz kalacağım korkusu yaşıyor musunuz ?

Anket Başlığı: Genç bir adam olarak , ileride işsiz kalacağım korkusu yaşıyor musunuz ?

Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet , yaşıyorum. Hangi mesleği yapabileceğime karar bile veremiyorum. 1 (20.00%)
Hayır , yaşamıyorum. Ben hertürlü yolumu bulurum. 4 (80.00%)
Bilmiyorum , bunu hiç düşünmemiştim. 0 (0%)
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. Katılımcı sayısı:: 5 (100%)

Peace Of Mind
İşsiz kalma sorunu özellikle yaşı büyümüş , askerden gelmiş insanlar için korku dolu birşey. Özellikle de çevrenizdeki insanları önemsiyor ve güven vermiyorsanız , onlar tarafından işsiz olduğunuz için size karşı şuana kadar kullanılmamış , güvensizlik dolu cümleler duyabilirsiniz.

LFSTurkey genç kardeşlerimizin genelde ziyaret ettiği bir forum , bir gençlik forumu. Peki sizler , genç insanlar olarak , ileride hiç işsiz kalacağım korkusuna kapılıyor musunuz ? Ya da ileride beni ne mutlu eder sorunusu kendinize soruyor musunuz ?

Anketi cevaplamakla birlikte , fikirlerinizi uzun uzun belirterek , buranın bu konuyla ilgili içinizi dökebileceğiniz bir ortam olduğunu unutmayın.
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Son Düzenleme: 12-12-2017, Saat: 13:18, Düzenleyen: EmirhanPALA.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
RE: Genç bir adam olarak , ileride işsiz kalacağım korkusu yaşıyor musunuz ?
Selam canım, askerlik öncesi ve sonrası toplam olarak 8 senedir aynı firmadayım sevdiğiniz işi yapmaya çalışın kovalayın mutlu olun hayata küsmeyin daha işin başındasınız çevrenize bakın hangi mesleği seçebilirim diye bir araştırma yapın. Ancak boş durmayın ya çalışın yada okuyun ailenin sana ihtiyacı olabilir boynu bükük bırakmayın
Vesselam.
LFS TURKEY MOTOR SPORT
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.