You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Özel Üye
GM HAKAN KASITLI
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: HakanYavuz
Nick: wGMxHakan
Mpr(%100 Olması gerekli): https://s2.dosya.tc/server10/cuaor7/gmhakan.rar.html
Resim: 
Açıklama(Detaylı): 
Süre : 16:50'den itibaren
ortalama bir hızda araç sürüyordum birazda drift yaparak tabii ki, zaten yavaş gidiyordum arkadaşın göbekte olduğunu gördüm sağ alttan pedallara bakılırsa (2 saniye önceden frene asıldım) anlaşılır  fakat hakan yinede beni görmeden sağına soluna bakmadan yol atladığı için araç durmadı aksine kafadan kaydı GM Hakana vurdum yetmedi başka duran arkadaşada vurdum hakana söylediğimde ise "sağol" gibi dalga geçer bir cevap verdi gereğinin yapılmasını rica ederim

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: spectorrs
Nick: S P E C T O R 
Son Düzenleme: 09-07-2019, Saat: 13:54, Düzenleyen: spectorrs.
Baş Admin
RE: GM HAKAN KASITLI
Merhaba kazanın kasıtlı olmadığını düşünüyor dönerken frene bastığı görülüyor fakat duramıyor kendisine daha dikkatli olmasını tekrarı olduğunda işlem yapılacağını söyleyeceğim tekrarı olduğunda mpr alın gerekli işlem yapılacaktır.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.