You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

GTC SAMET KASITLI ÇARPMAK

Yeni Üye
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: GTC SAMET
Nick: sametaga38
Mpr(%100 Olması gerekli): https://s7.dosya.tc/server17/ydpbvp/kas_...a.mpr.html
Resim: 
Açıklama(Detaylı): [05:07 den sonra başlıyor ] ovalde gazlarken samet arkaşımızın yolu ortalayarak gittiğini farkettim ve hemen viraj arkası olduğu için sağdan geçmek daha mantıklı olur diye düşündüm çünkü soldan girsem virajda sıkıştırma ihtimali ve o hızla virajı alamama ihtimali oldugu için fakat kendisi yolun ortasında dörtlüleri yakmış sağdan geçmek istediğimide gördüğü halde bile bile üstüme kırmıştır. Kendisinden kaza parası istediğimde ise sağdan sollanmaz gibi komik cümleler kurup oyundan çıkmıştır. bu olaydan 5 dk önce oval girişte arkasındaydım ve kasıtlı olarak bekleme yapıyodur kendisinin benimle ne zoru var bilmiyorum ama kazada kendisinin bilerek çarptığını düşünüyorum yetkililerin gerekeni yapıcakları için şimdiden teşekkürler. 

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: TuToRiaLs™qRankS
Nick: qRankS
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cruise Yetkilisi
RE: GTC SAMET KASITLI ÇARPMAK
Şikayet edilen kişi sag aynasını sürekli olarak kontrol halinde aracını sürerken seni bekleyip birden bire önüne kırmıştır. Gerekli işlem yapılmıştır
[Resim: giphy.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.