You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

06 Başkent
GTD-TYPER hakaret
Şikayet edilen kişi bilgileri:

kullanıcı adı: tayyare

nick: GTD-TYPER

mpr:Olay (24.27'de başlıyor. Sadece mesajlar önemli.)
[font="Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif][b]https://s6.dosya.tc/server2/ug1bdx/GTR-TYPER_HAKARET.mpr.html[/font][/b]
resimag.com/p1/788870b8010a.jpeg (TYPER'ın pm den kışkırtması)

açıklama: Olay aslında wolker ile typer arasındaydı. Bana nasıl döndü anlamadım.Wolker'in chat kısmına "muhatap olwak" yazmasından sonra aklıma maymun görselleri geldiği için gülücük attım. Ben gülücük attıktan sonra TYPER "neyi komik emrecan" yazıyo. Ardından "a ağır abileri sizi" yazıyo. Bu laflarının ardından ben de "gülmek yasak oldu da haberim mi yok" yazdım. Sonra Wolker de buna random gülünce TYPER iyice çıldırdı. Sonra çok garip bi şekilde TYPER "pistte görüşelim mi gece" diyo. Bu lafı gerçekten komik.  Ben de daha fazla büyümesin diye "kasma bu kadar. Akışına bırak.Rahatsız olursun sonra" yazdım.Bunu yazmamdaki amaç ta daha fazla büyürse rahatsız olursun anlamındaydı. Yanlış anladı.Sonrasında TYPER "raahatsız etsene bi" dedi. Ben de "pistte adam mı oluyodun"dedim. "Cem Bölükbaşı sanki a" yazdım.Komikti ve doğal olarak WOLKER'le beraber güldük. Ben daha fazla büyümesin diye olayı gülerek geçiştirmeye çalışıyorum ama TYPER bu gülmemizden sonra hakaret ediyo. "Anca random at a veledi" diye hakaret ediyo. Ben de random atınca bu sefer "bak nası biliyolar kendilerini a veledi diyince"yazıyo. Ben de son olarak "itin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı derler. Milletin demesiyle velet olsaydık anamızın karnından çıkamazdık"yazdım. Sonrasında M-SERİES EMRE tarafından 3k ceza yedikten sonra mute'leniyorum. Sonrasında ben muteliyken TYPER pm'den beni "konuşsana hadi" diye kışkırtmaya çalışıyor. SS mevcut ek kanıtta koyucam. Mpr'de ne konuşulduysa aynısını yazdım. İsterseniz mpr'yi inceleyebilirsiniz.
 
Hakaretinden dolayı açtım şikayeti. Kesilen 3k'nın da haksız olduğunu iddia edip geri verilmesini talep ediyorum.
Rahatsız ettiğim için özür dilerim.Teşekkürler.


Şikayet eden kişi bilgileri:

kullanıcı adı: emrecan0625

nick: GTI-EmreCan
[Resim: giphy.gif]
Cruise Yetkilisi
RE: GTD-TYPER hakaret
Konuyu inceliyorum.

Konuyu inceledim. ben sunucuya girmeden önce denizcan67 ve tayyare k.adlı arkadaşların muhabbetine dahil olarak ve uslubuna dikkat etmediğin için sende ceza aldın. emrecan0625 k.adlı arkadaşın 3.000Tl ceza yemesinin sebebi sunucuya girer girmez yazdıkların şeyler + olarak rapor gelmesi. İşlem Uygulanmıştır. İyi Forumlar.
[Resim: XIdc2W.png]
Son Düzenleme: 15-05-2021, Saat: 19:29, Düzenleyen: Emre Sarıkaya.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.