You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

GTR&ÖmerA. Ban İtiraz

GTR&ÖmerA. Ban İtiraz

Yeni Üye
GTR&ÖmerA. Ban İtiraz
Öncelikle Selamun Aleyküm.
olaya bizzat tanıklık eden Metcan admin tarafından banladım. Niyetim uzatmak ya da kavga çıkarmak değildi. Hatta uzatan klan üyeme 'uzatma admin tarafından uyarı geldi' diye uyarıda bulundum. o da tamam diyip uzatmadı. Daha sonra konu kapandıktan sonra ovale çıkıp gazlamaya başladım. Alpbura (maraz)'ı gördüm ve niyetim kaza yaptırmak değildi. yemin ederim ki bilerek vurmadım ve yanlışlıkla kaza yaşadık. daha sonrasında kasıtlı yap dedi ve ben yine yemin ettim dedim ki kaza yaptırmaya çalışmadım dedim. daha sonra maraz gtr şöyle böyle diye takım hakkında ileri geri konuştu. bende uzatmak istemedim Metcan'a yazdım takım hakkında ileri geri konuşuyor uzatanı banlayacaktın arkadaş hala uzatıyor dedim. daha sonrasında ben kendim banlandım. konuyu hiçbir zaman uzatmadım admin uyarısı geldi daha sonrasında sustum arkadaşımıda susturdum o da tamam dedi sustu biz hiçbir zaman uzatmadık ben admine uzatıyor dediğim zaman banlandım. banımın açılmasını veyahut para cezasına çevrilmesini arz ederim.

ayrıca başkasının hesabına girip oynamasıda var
[Resim: MbgdW.gif]
Son Düzenleme: 31-01-2021, Saat: 13:40, Düzenleyen: omeralimci.
Cruise Yetkilisi
RE: GTR&ÖmerA. Ban İtiraz
Uyarılara rağmen 2 kişinin arasına olan tartışmaya bir den fazla kişi katılıp gereksiz şekilde uzattığınız için banınız açılmayacaktır.
[Resim: giphy.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.