Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Konu

#1
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: t300rsnecmi
Nick: Odigos:Necmi
Resim: https://hizliresim.com/hdoHdq        https://hizliresim.com/iwMRGF      https://hizliresim.com/PoUn14   https://hizliresim.com/8xHtzB     https://hizliresim.com/gYSOwA
Açıklama(Detaylı): Kaza yaptık hasarını karşıladım Malmısın Dedi Sonra Resimlerde Açık sürekli veled diyip beni discorda çagırıyor sonra realde görse abi diye sayıklıycak diyor ve sürekli veled deme diyorum ama veled veled diyor sinir oldum.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Kral9
Nick: Eren Özbek
#2
Benim konu açmam gerekirken senin konu açmanı bana olan kininden duyuyorum. Karılar gibi susmuyorsun dır dır dır... Pitte o kadar hızlı sürüp birine çarpıp hasarını ödemen senin haklı olduğunu göstermiyor. Benimde sana mal mısın demem haklı olduğumu göstermez fakat senin büyüklerine karşı aldığın tavırlar seni hiç hiç haklı göstermez. Ayrıca mpr yide atsaydın kaza anını görselerdi...
#3
Konuya mpr yüklemez isen konu çöpe taşınacaktır
[Resim: 8b21699564c.jpeg]
#4
konu çöp+kilit
[Resim: 8b21699564c.jpeg]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task