You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Haksız Ban (Yanlış anlaşılma)

Haksız Ban (Yanlış anlaşılma)

Yeni Üye
Haksız Ban (Yanlış anlaşılma)
Kullanıcı Adı: KaaN
Nick: Winner/Polis/Kurtarıcı Kaan (3 nickide kullanıyorum.)

Olayın Zaman ve Tarihi: Bilmiyorum quit attıkdan sonra gerçekleşmiş
Mpr / Ekran Görüntüsü: Yok

Mpr Zamanları: Yok
Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler: Öncelikle banın yanlış anlaşılma olduğunu belirtmek isterim, ve yanlış bir zamanda sunucuya saldırı olduğu içinde olayı açıklayamadan banlandım(ki bunu saldırıdan sonra oyundan çıkıp başka bir oyuna girdikten sonra oyundan sıkılıp tekrardan LFS'yi açıp sunucuya girmeye çalıştığımda anladım.).


Olayı söylemek gerekirse, ben sunucudaki !zenginler'i göstermiştim 1. Regaip abi 11M 2. Metcan abi 10M, ondan sonra Burak B isimli yetkili (yaşını tam olarak bilmediğim için) kendisine 36M attı, bende şaka maliyetinde çakal dedim ve o sıradada sunucuya saldırı oldu, o yüzden bana "çakal?" dedikden sonra karşılık veremedim. Olayın bu kadar büyütüleceğini bilmiyordum, şaka maliyetinde yazdığım kelimenin böyle bir sonuç açıcağını da bilmiyordum. Olay yanlış anlaşıldığı için itirazda bulunmak istedim.
Yaşamak güzeldir, ama onun için yaşadığın kişi senin yerine başkasını tercih edene kadar güzeldir!
                                 
[Resim: joker-smoking-monochrome-4k-ol.jpg] 
Son Düzenleme: 20-02-2021, Saat: 20:50, Düzenleyen: //KaaN^^.
Site Kurucusu
RE: Haksız Ban (Yanlış anlaşılma)
Server içerisinde konuşma tarzının art niyetli olduğunu gördüğüm bir çok oyuncu ile anlık olarak böyle durumlarda çok karşılaşıyorum. Senden ricam belirli bir seviyede samimiyetin olmayan diğer kullanıcılarla bu tarz konuşma tarzı ile sohbete başlamaman. Yaşımın bir önemi yok server içerisinde hepimiz eşitiz. Samimiyetine inanarak banını ( sunucu içerisi admin saygısızlıktan 6 günlük atmıştım.) kaldırıyorum.
İlgine teşekkür ederim. Serverda iyi eğlenceler
[Resim: giphy.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.