You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Haksız Ban
İtiraz Eden Kişi Bilgileri


KullanıcıAdı: Kral9
Nick: POLİS/EREN

Olayın Zaman ve Tarihi: 01.04.2020
Mpr / Ekran Görüntüsü:  https://hizliresim.com/s7DbTi  


Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler: Polis Destek Atıyor bende polis olarak destege gidiyorum Polis/rego(LTN) hızlıca Geliyor 160 la filan görmedim Sonradan gördüm gördügüm gibi Spec attım Sordum Kaza oldumu biraz vurmuş ben hemen spec attım ama olmuş Ve sebebi kovalamacaya engel olmak Polis Olarak Neden Engel oluyumki Banımın Açılmasını İstiyorum.
Cruise Yetkilisi
RE: Haksız Ban
Biz ban atsak haksız ban atmış oluyoruz, ban atmasak işini yapmıyor, adam kayırıyor oluyoruz. Biz ne yapalım tam olarak ? Bütün bu adminleri birbirine düşürmen, foruma "haksız" ban diye konu açman 1 günlük ban için mi ? Bu yaptıklarından sonra 1 günden daha fazlasını hakediyorsun.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.