Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Haksız Kesilen Para Cezası

Konu

#1
ben Hc516v vtecliyle geziyordum sonra fxo ya geçtim ve vteckide kapadım sonra ben gezerken bi baktım 30k kaçak vtecden MERT K. ceza yazdı bende söyledim buna yok dedim ama bu inanmadı ama ben vtec olmadıgı halde vtecli diye ceza yedim ilgilenirseniz iyi olur.
MPR:[b]https://www.dosya.tc/server24/d6ity0/30000.mpr.html[/b]
#2
Merhaba itiraza eklediğin mpr yi izledim otobanda giderken aracın 5 deviri geçince sekmeye başlıyor 5 devire gelene kadar araçta herhangibi bir sekme olmuyor bu gösteriyor ki araçta vtec açık bu yüzden yazılan ceza haksız değildir vtec programını kapatırken dikkat etmeniz gereken bir durum var vtec programı açıkken çarpıya basıp kapatmayın program kapansada oyunda kapanmamış oluyor vtec programının önce tikini kaldırın sonra çarpıya basıp kapatın

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task