You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Haksız Kesilen Para Cezası

Haksız Kesilen Para Cezası

Yeni Üye
Haksız Kesilen Para Cezası
ben Hc516v vtecliyle geziyordum sonra fxo ya geçtim ve vteckide kapadım sonra ben gezerken bi baktım 30k kaçak vtecden MERT K. ceza yazdı bende söyledim buna yok dedim ama bu inanmadı ama ben vtec olmadıgı halde vtecli diye ceza yedim ilgilenirseniz iyi olur.
MPR:[b]https://www.dosya.tc/server24/d6ity0/30000.mpr.html[/b]
Baş Admin
RE: Haksız Kesilen Para Cezası
Merhaba itiraza eklediğin mpr yi izledim otobanda giderken aracın 5 deviri geçince sekmeye başlıyor 5 devire gelene kadar araçta herhangibi bir sekme olmuyor bu gösteriyor ki araçta vtec açık bu yüzden yazılan ceza haksız değildir vtec programını kapatırken dikkat etmeniz gereken bir durum var vtec programı açıkken çarpıya basıp kapatmayın program kapansada oyunda kapanmamış oluyor vtec programının önce tikini kaldırın sonra çarpıya basıp kapatın

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.