You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
HAKSIZ YERE BAN
Kullanıcı Adı:  A.Furkan Efe ATCI

Nick: Winner•Efe 
  
Olayın Zaman ve Tarihi: 18.10 civarı  (tahmini)

Mpr / Ekran Görüntüsü:  (BANLADIĞIM İÇİN ALAMDAIM)  SS vardır sadece. [color=var(--text-link)]https://lnkload.com/2neah[/color]
Son Düzenleme: 20-02-2020, Saat: 22:56, Düzenleyen: A.Furkan Efe ATCI.
Yeni Üye
RE: HAKSIZ YERE BAN
İkimiz oyunda chase atarken 2.seviyede durdu bende ceza yazarken öbür arkadaş (axess) fazla ceza yaz diye bana laf etti oda şakasına kes apo dedi ve hem hakaretten hemde kasıtlı çarpmadan ban atıldı ben ve axess şikayetçi değiliz banın kalkmasını talep ediyoruz.
Son Düzenleme: 20-02-2020, Saat: 22:56, Düzenleyen: vareXxX.
Yeni Üye
RE: HAKSIZ YERE BAN
Umuta fazla ceza yaz diye laf ettim efe abide sevdiğinden ve tanıdığından "KES APO" öyle dedi ve Hüseyin abide ciddiye alıp banladi ve umut ile ben şikayetçi değiliz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.