You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

HAKSIZ YERE BAN
İtiraz Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: batuhanbaba5067
Nick: WRC BATU

Öncelikle İyi Akşamlar Ben Kovalamacayken Diğer Arkadaşlarımız Sirene Uymayıp Bana Çarptılar Ve Biz 3 Polistik Ben Ters Şeride Fırladım Ters Şeritte Az Bişey İlerleyip En Sola Gectim Sonra Ban Yedim Bana Vuran Arkadaşlar Ban Yemiyor Sirene Uymuyor Ben Ban Yiyorum Tekrardan İyi Akşamlar Kolaylıklar Dilerim WRC BATU.
Cruise Yetkilisi
RE: HAKSIZ YERE BAN
Merhaba Batuhan iyi akşamlar. Ben sana ters gitme diye 3 kez uyarıda bulundum yaklaşık yarım tur (Mavi köprünün ordan - kırmızı köprüye kadar) ters yönde gittin gittin ve şuan terste değilim dedin. Bende uyarılarımı dikkate almadığın ve yeni bir kullanıcı olmadığın için 3 gün sunucudan uzaklaştırdım. Kaza yaptıran ban yemedi demişsin ben kaza yaptıranı görmedim görsem de şikayetçi olan şuan için yok eğer bir şikayetin varsa konu açarsan onu da hemen değerlendireyim.Kısacası banın açılmayacak olup süresi 25.2.2020 tarihinde açılacaktır.
https://i.hizliresim.com/0rbMyW.jpg isteyene mprde atabilirim.
Son Düzenleme: 22-02-2020, Saat: 21:27, Düzenleyen: hkuzucu06. (Sebep: Yanlış açıklama (3 kez uyarıldı 2 yazmışım))

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.