You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Üye
Haksız Yere ban
İtiraz Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı  GhostYagiz

Nick WRC Butcher

Olayın Zaman ve Tarihi  11:06       24.02.2021

Mpr / Ekran Görüntüsü https://hizliresim.com/UTkwe7

Mpr zamanları  malesef yok 

Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler
 Öncelikle merhabalar ban itiraz sebebim arkadaş yeni başlamış bi arkadaş olduğu için bazı fırsatçılar arkadaşı büyük bi şekilde kazıklamış bende üzüldüm yani olsaydım ona yardım ederdim yardım amaçlı dedim işte dc gel anlatayım dedim arkadaş yok dedi sağol biraz ısrar ettim vesayre konuşmak istemedi o sırada metcan abinin kurduğu no fax machine dc sinde regaip ile konuştuğunu gördüm girmedim o kurduğum dc hiçbir sunucuya veya bi yere bağlı değildir arkadaşlarım ile takılmak istediğim bi dc dir no fax machine gibi bi dc dir no fax machine de takılan admin arkadaşlar veya başka arkadaşlar da ltn dc değil de no fax machineye çağırıyorlar banımın açılmasını arz ederim iyi forumlar
[Resim: 63b2750eecf.jpeg]
Son Düzenleme: 25-02-2021, Saat: 16:40, Düzenleyen: GhostYagiz.
Cruise Yetkilisi
RE: Haksız Yere ban
Sunucu içi yardım ve sohbet için LFSTURKEY.NET discord sunucumuz vardır, gerekli desteği kendi sunucunuza çağırarak değil, sunucunun discord sunucusunda halledebilirdiniz. Bizim vakit geçirdiğimiz discord sunucusunun LFSTURKEY ile herhangi bir bağlantısı yoktur ve hiç bir şekilde sunucudan oyuncu çekilmemiştir. gerekli yardımlar sunucunun discord adresi üzerinden yapılmaktadır.Banınız açılmayacaktır iyi forumlar.
[Resim: giphy.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.