Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

HAKSIZ YERE BAN + PARA CEZASI HAKSIZ YERE

Konu

#1
Kullanıcı adı : EmiRcaNKoSe
Nick : EmircaNKose
Olayın tarihi : 24.01.2018 23:00 23:17
Mpr / Ekran Görüntüsü:ANİDEN BAN YEDİM
Mpr Zamanları:ANİDEN BAN YEEDİM


Selamın aleyküm ilköncelikle oyundaki adım EmircanKöse 24.01.2018 gününde oval mapında ilerliyordum aracım 160ı geçince para kesiyordu bende yavaşlaması için rpm düşürdüm ardından her admin gördü birşey demedi ibrahim adlı admin görüp spece geçip beni izledi ardından spece atıp bana araba hızlandırması ve sabit gitmesinin yasak olduğunu söyleyip 10k ceza kesti ardından yasak olmadığını belirtmek istedim çok uğraştım sinirlendim ama hala ağzımı bozmadım beni banladı 2 gün. bu gün 11 de açılacak ve 10k  param gitmiş durumda ben haksız yere ban yedim haksız yere param kesildi bi yardımcı olabilecek varmı.2 gün banın hesabını kim verecek?
Son Düzenleme: 26-01-2018, Saat: 20:07, Düzenleyen: DeliFXOEmiRcaN.
#2
Oncelike selamin aleykum herkese iyi forumlar.

Emircan kardeşim oyunda iken program kullandigini tespit ettim kapatmani rica ettim yasak oldugunu sana bildirdim kapatsaydin ceza kesmiyicektim sana üst üste tekrar ettigim halde itiraz ettin program olmadigini soyledin ama sürdügün araba standart bi arac degildi bunun farkindayim ve cezani kestim kestikten sonra server icerisinde bana karsı olumsuz davranıs sergiledin şahsıma saygısızlık yaptın bu yaptiginida uyarip yapmamanı soyledigim halde aynı saygısızlıga devam ettin. Para cezası program kullandigin icin kesildi, BAN ise saygısızlıktan dolayisi atıldı. İyi Oyunlar Dilerim...
[Resim: DybJ1y.png]
#3
Herkeze iyi forumlar,

Sen bana program olduğunu söyledin ancak o program yasak değil emir abiyede söyledim ben rpm düşürmek yasak değil şu 1
2ncisi ben senin şahsi değerleri veya sana hakaret vb şeyler etmedim. bunu bil
iyi oyunlar
#4
Ban kaldırılmıştır. Tekrar bu tür konularda uzatmak yerine forum üzerinden hallederseniz daha az zarar ile kurtulmuş olursunuz. İyi forumlar..


Kabul Edildi
 Sunucu kurallarımıza http://world.lfsturkey.net/kurallar.php Buradaki siteden bakıp kontrol edebilirsiniz. İyi Oyunlar.
 Server içerisindeki ceza sistemimiz: http://www.lfsturkey.net/forum/konu-crui...urkey.html
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]
Son Düzenleme: 28-01-2018, Saat: 14:05, Düzenleyen: EmirhanPALA.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task