You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Haksız Yere Mod dan Ceza

Haksız Yere Mod dan Ceza

Yeni Üye
Haksız Yere Mod dan Ceza
Melih İBCİ olarak bildiğimiz arkadaşımız polisken suç işliyorum beni kovalamıyor ve radar kurmaya ilerliyor sonrasında yanına gidip tekrar suç işliyorum tekrar dan kovalamayıp niye kovalamıyosun diye sorduğumda ise 'lan' kelime sini kullanarak sorduğum içinmi bilmiyorum SAYGISIZLIKTAN 5k ceza kesti ilgilenirseniz sevinirim.
                                                                  

MPR= http://s7.dosya.tc/server11/1il852/Melih_IBCI.rar.html
Mprnin 26. dakikasından başlayabilirsiniz.

Şikayetçi K.Adı= AlicanBey0

Şikayet Edilen K.Adı= dogefather
Son Düzenleme: 26-11-2018, Saat: 16:58, Düzenleyen: AlicanBey0.
Yeni Üye
Cvp: Haksız Yere Mod dan Ceza
(26-11-2018, Saat: 16:52)AlicanBey0 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Melih İBCİ olarak bildiğimiz arkadaşımız polisken suç işliyorum beni kovalamıyor ve radar kurmaya ilerliyor sonrasında yanına gidip tekrar suç işliyorum tekrar dan kovalamayıp niye kovalamıyosun diye sorduğumda ise 'lan' kelime sini kullanarak sorduğum içinmi bilmiyorum SAYGISIZLIKTAN 5k ceza kesti ilgilenirseniz sevinirim.
                                                                  

MPR= http://s7.dosya.tc/server11/1il852/Melih_IBCI.rar.html

Şikayetçi K.Adı= AlicanBey0

Şikayet Edilen K.Adı= dogefather

İŞLEM UYGULAYACAK ADMİNLER BENLE İRTİBATA GEÇMEDEN İŞLEM UYGULAMAMASINI RİCA EDERİM LAKİN KANITLARIM VE MPR LERİM VAR YAPTIKLARINA DAİR :Smile İYİ ÇALIŞMALAR
Özel Üye
RE: Haksız Yere Mod dan Ceza
Polisle bilerek uğraşmışsınız , uzaklaştırma cezası yerine para cezası kesilmiş uslübünüzü bozduğunuz için, konu kilit.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.