You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

HAKSIZ YERE MUAMELEDEN DOLAYI BANLANDIM

Yeni Üye
Selamün aleyküm Admin Olan DockaAykutk'den Şikayetciyim Nedeni Şudurki O Haritada Yeniydim Tam Bilmiyordum Heryerini Hızlı Giderken Viraj Çıktı önüme duramadim Bariyere Vurup Karşı şeride takla attı aracım ve Aykutk'nin Aracının Üzerine Düştüm (Kb Kardeş) dedim Bana Atar Yapmaya Başladı Hakaret Etti Üstelik Açıklama Yapmadan İp' ile BANLADI Sadece Bana Değil Şikayet bölümündeki çoğu kişide bu mevzudan şikayetci Ben Haksız yere Ban Yediğimi düşünüyorum Gereğinin yapılmasını Arz Ederim Ayrıca oyunda Kimin kaç Yaşında Olduğunu bilmiyoruz Herkesede Tanışmadan kimse kimseye abi diyemez... 

[ShnS2k]
Son Düzenleme: 19-03-2019, Saat: 19:40, Düzenleyen: Sahin_korkmazzz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Peace Of Mind
RE: HAKSIZ YERE MUAMELEDEN DOLAYI BANLANDIM
Öncelikle Merhabalar,
En ufak bir olayda (ban yediğinizde) sürekli admin şikayeti açmaktan lütfen vazgeçiniz. Yetkililerin gerçekten haksız bir işlem yaptığını düşünüyorsanız ciddi birşey değilse bu yetkisinin alınması ile sonuçlanamaz. Ban itirazı bölümünde yetkili ile diyaloğa girip konu hakkında konuşabilirsiniz.
Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Sunucumuzun baş admini aykut küçük'ü savunmasını yapması için buraya bekliyoruz.
@"AykutK"
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Son Düzenleme: 19-03-2019, Saat: 20:45, Düzenleyen: EmirhanPALA.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
Selam,

Haklı yere banlananı zaten bugüne kadar görmedik başlık uygun olmuş. Yeniden belirtmek isterim ki kaza yapılabilir fakat kazayla yapılır. Bilerek ve isteyerek sunucudaki sürüş akışını ve oyun seviyesini bozacak hareketler sergileyen arkadaşlar ise uzaklaştırılır. Gözlemlediğim kadarıyla düzgün bir sürüşe çok müsait olan düz 2 şeritli bir yolda dengesiz sürüşlerinizden dolayı takla atarak ters şeride girip bir çok oyuncunun sürüşünü bozuyorsunuz. Ardından '' KB KARDEŞ '' yazıp hiç birşey olmamış gibi yolunuza devam ederken '' KB KARDEŞ Mİ? '' yazmamın üzerine '' NE BEKLION '' diye cevap veriyorsunuz sunucumuz dingonun ahırı değildir oyuncuları gerek oyun gerek iletişim bakımından eğitebilecek bir vaktimiz olduğunu düşünmüyorum. Özet olarak sergilediğiniz dengesiz sürüş ardından ise saçma sapan iletişiminizden dolayı sunucudan uzaklaştırıldınız, cezada herhangi bir indirim yapılmasını uygun görmüyorum.

@"EmirhanPALA"
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Arkadaşımızın Kaza Anında Kb Kardeş Harici Ne Gibi Cümleler Beklentisinde ? O Bana Kb Kardeşmi ? yazdı Bende Ona Açık açık Ne Beklion Yazdım Üstelik O yazıdan SONRA Hakaretli cümle kurdu Cümleden sonra Açıklama Yaparken Banlandım Daha Kötü Bir Durum Ne Olabilirki ? Üstelik Daha Kötü Kazalar Oldu Bu Sw'de Bir Çok Kişi Birbirine Kb Kardeş Diyor Ben Halen Haksız Yere Banlandiğımı Dile getirmeye Çalışıyorum !!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
Forum üzerinde konuşurken bir daha ünlemli cümle kullanmayın kimse kimsenin arkadaşı değil burada cümlelerinizi seçerek konuşun. Benim hakkımda düşüncelerinizi discord adresimizden özel kanalda dinleyerek bir değerlendirme yapabilirim. Şimdi daha fazla forum kirliliği yaratmamanız için konuyu kilitliyorum Emirhan geldiği zaman konuyu açıp gerekli cevabı verir.

@"EmirhanPALA"
Bunu ilk beğenen sen ol.
Peace Of Mind
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.